0
16:51

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:50

Τα γκολ των Σολτάνι και Γιουνές χαρίζουν άλλο ένα τρίποντο στην Ξάνθη. Καλή εμφάνιση για τον ΠΑΣ, χωρίς, όμως, να καταφέρει να σκοράρει.

16:50

Λήξη του ματς! 2-0.

16:49

90'+4: Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:48

90'+3: Σέντρα από τον Ζάιρο, ο Καρασαλίδης βρίσκει την μπάλα και ο Ζίβκοβιτς μαζεύει χωρίς πρόβλημα.

16:46

16:45

90': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ράνος στη θέση του Γιουνές.

16:43

Ο Γιουνές κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και στον Σκόνδρα και καταλήγει στα δίχτυα.

16:43

88': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

16:42

87': Μεγάλη επέμβαση από τον Ζίβκοβιτς που νικά τον Κόντε στο τετ α τετ έπειτα από γρήγορη αντεπίθεση του ΠΑΣ.

16:42

87': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελείται από τα αριστερά, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

16:40

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Η μπάλα φτάνει έπειτα από κόντρες στον Ναδάλες που κάνει το γυριστό σουτ από τα δεξιά μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:38

83': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Λάζιτς στη θέση του Σολτάνι.

16:35

80': Κίτρινη κάρτα στον Μπαξεβανίδη.

16:33

78': Σέντρα του Ζάιρο από τα δεξιά για τον Κόντε, εκείνος πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:33

78': Αναγκαστική αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Παπαγεωργίου στη θέση του Χατζητερζόγλου που πάει απευθείας στα αποδυτήρια.

16:32

Αποχωρεί υποβασταζόμενος ο Χατζητερζόγλου.

16:31

76': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Κόντε στη θέση του Μαμπούλου.

16:30

75': Εκτελεί πάλι το κόρνερ ο Ακόστα από τα δεξιά, αυτή τη φορά μαζεύει ο Ζίβκοβιτς.

16:30

75': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ναδάλες στη θέση του Γιάκου.

16:29

74': Εκτελείται πάλι από τον Ακόστα από τα δεξιά, ξανά στο πρώτο δοκάρι, ξανά κόρνερ.

16:29

74': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Ακόστα στο πρώτο δοκάρι, νέο κόρνερ.

16:26

70': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γιάκου, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Ζίβκοβιτς.

16:24

69': Κίτρινη κάρτα στον Ντε Λούκας.

16:19

64': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Βιδάλ στη θέση του Κοζορώνη.

16:18

63': Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

16:18

63': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη. Ωραία προσπάθεια του Τριάδη μέσα από την περιοχή, κάνει το σουτ, η μπάλα σκάει στο έδαφος και χτυπάει και στον Μπουκουβάλα και καταλήγει κόρνερ.

16:17

62': Πιάνει το σουτ από το πλάι ο Μπαξεβανίδης, δεν είναι καλό, άουτ η μπάλα.

16:11

56': Κίτρινη κάρτα στον Κοζορώνη.

16:07

52': Κεφαλιά του Βασιλακάκη μέσα από την περιοχή, είναι αδύναμη και δεν ανησυχεί τον Πασχαλάκη.

16:03

48': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.