Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

19:03

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τη Βέροια με 2-0. Μεγάλη ανάσα για τους Ημαθιώτες.

19:01

90'+2: Μαυριάς αντί Λινάρδου για τη Βέροια.

19:01

18:58

89': Μελίσσης αντί Άρτσε για τη Βέροια.

18:54

Νεύρα μεταξύ των παικτών του Λεβαδειακού.

18:50

81': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Βασιλείου βάζει το πόδι του στο πρώτο δοκάρι και ο Καντιμοίρης διώχνει με τα πόδια.

18:49

80': Στη θέση του Μίλιεβιτς ο Τομάς για τη Βέροια.

18:46

77': Σκληρό φάουλ του Μουλόπουλου και έντονες διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους γιατί έχει ήδη κάρτα ο παίκτης του Λεβαδειακού. Θα έπρεπε να αποβληθεί.

18:44

75': Λάτσι αντί Καψάσκη για τον Λεβαδειακό.

18:40

71': Κίτρινη στον Μουλόπουλο.

18:38

69': Στη θέση του Κουλιμπαλί ο Μαχαίρας για τον Λεβαδειακό.

18:35

66': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Με εντυπωσιακό τακουνάκι ο Μάντζιος περνά για τον Γιακουμάκη, εκείνος κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και ο Καντιμοίρης αποκρούει.

18:31

62': Μακρινό σουτ από τον Σαρπόνγκ, είναι εντελώς άστοχο.

18:28

59': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:24

55': Βασιλείου αντί Τριποτσέρη για τον Λεβαδειακό.

18:20

Μουδιασμένοι δείχνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:16

47': Καλό σουτ από τον Καπετάνο, λίγο έξω η μπάλα.

18:16

Ο Βασιλαντωνόπουλος δίνει για τον Σαρπόνγκ, εκείνος κάνει το γύρισμα, ο Ναμάσκο διώχνει και ο Καπετάνος εκτελεί προ κενής εστίας για το 2-0.

18:15

46': ΓΚΟλ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

18:15

18:14

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

18:01

17:57

43': Απευθείας φάουλ από τον Μιλιάζες, ψηλά η μπάλα.

17:56

42': Κίτρινη στον Λινάρδο.

17:53

39': Κίτρινη στον Άρτσε για θέατρο.

17:51

37': Σκοράρει η Βέροια, αλλά ακυρώνεται το γκολ. Ο Μίλιεβιτς κάνει νέο σουτ, ο Ναμάσκο αποκρούει, στη συνέχεια αποκρούει και το σουτ του Καπετάνου και την μπάλα στα δίχτυα στέλνει ο Άρτσε. Σωστή η απόφαση, ήταν ακάλυπτος ο Καπετάνος.

17:50

Ο Μίλιεβιτς πιάνει εξαιρετικό σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνιά του Ναμάσκο για το 1-0.

17:49

35': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

17:46

32': Ευκαιρία για τη Βέροια! Κακό διώξιμο από τον Τριποτσέρη, ο Λινάρδος σουτάρει αμέσως και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω.