-
2
19:11

19:11

Δεύτερη ήττα στη σειρά εντός έδρας για τους Αγρινιώτες, που καλούνται να κάνουν ένα θαύμα για να αντιστρέψουν τα δεδομένα.

19:10

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον ΠΑΟΚ με 2-0. Επί της ουσίας πολύ δύσκολα θα χαθεί αυτή η πρόκριση για τους Θεσσαλονικείς.

19:06

19:05

89': Στη θέση του Τσίμιροτ ο Κάνιας για τον ΠΑΟΚ.

19:03

87': Στη θέση του Μύγα ο Μιχάι για τον Παναιτωλικό.

19:02

86': Μυστακίδης.

19:01

Ο Αθανασιάδης το εκτελεί και σημαδεύει τη δεξιά γωνιά του Κυριακίδη, ο οποίος έπεσε από την άλλη.

19:01

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:59

83': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Μυστακίδης μπαίνει στην περιοχή και γκρεμίζεται από τον Μύγα. Σωστή η απόφαση, άτσαλο το μαρκάρισμα του αμυντικού των γηπεδούχων.

18:57

Δεν δείχνει σημάδια αντίδρασης ο Παναιτωλικός.

18:54

Ο Λέοβατς βγάζει ωραία σέντρα, η μπάλα περνά απ' όλους τους αμυντικούς του Παναιτωλικού και ο Κίτσιου από κοντά στο δεύτερο δοκάρι κάνει το 0-1.

18:53

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:53

77': Στη θέση του Πάουλο ο Παπουτσογιαννόπουλος για τον Παναιτωλικό.

18:52

76': Απευθείας φάουλ από τον Κάτσε, ψηλά η μπάλα.

18:47

71': Στη θέση του Ρότσα ο Κλέσιο για τον Παναιτωλικό.

18:44

Ισορροπημένο το ματς. Φάσεις δεν υπάρχουν.

18:40

64': Στη θέση του Πέλκα ο Κάτσε για τον ΠΑΟΚ.

18:39

62': Κίτρινη στον Γλύκο για διαμαρτυρία.

18:34

58': Μπαίνει στην περιοχή ο Μυστακίδης, κάνει και το σουτ και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

18:30

54': Σέντρα από τον Τσίμιροτ, κάτι σαν κεφαλιά από τον Σάκχοφ και η μπάλα άουτ.

18:29

53': Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για πέναλτι σε μαρκάρισμα του Βαρέλα στον Πάουλο. Δεν φαίνεται να υπάρχει παράβαση.

18:28

Ένα ακόμη λάθος τώρα από τον Σάκχοφ. Γενικά αρκετές οι κακές επιλογές των παικτών των δύο ομάδων.

18:24

48': Εκτελεί κόρνερ ο Πάουλο, ο Μαρκόφσκι παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

18:22

18:20

18:04

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Παραμένουν στο 0-0 οι δύο ομάδες, σε ένα μέτριο και ισορροπημένο παιχνίδι.

18:01

42': Κίτρινη κάρτα στον Μαλεζά.

17:58

40': Σουτ του Λέοβατς η μπάλα κοντράρει στους αμυντικούς.

17:56

38': Κίτρινη κάρτα για τον Λέοβατς.

17:55

Οφσάιντ ο Μυστακίδης. Σωστή η υπόδειξη.

17:47

Δεν υπάρχει κάποια αξιόλογη φάση προς το παρόν. Παραμένει το 0-0.

17:41

22': Σουτ του Κουλούρη, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

17:38

20': Σουτ του Ρότσα η μπάλα πάνω στα σώματα.

17:36

Οφσάιντ ο Μάρκος Πάολο. Λάθος η υπόδειξη, καθώς ήταν γύρισμα από αμυντικό του ΠΑΟΚ.

17:35

16': Σέντρα του Λέοβατς, κεφαλιά του Κουλούρη, μπάλα αρκετά έξω.

17:34

15': Σουτ του Μουνιός από καλό σημείο η μπάλα περνά παράλληλα με το τέρμα.

17:28

9: Γέμισμα από εκτέλεση φάουλ, οι αμυντικοί δεν κατάφεραν να διώξουν, η μπάλα έφτασε στον Μύγα, που με απευθείας σουτ έστειλε την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

17:25

Το πολύ νερό που υπάρχει στον αγωνιστικό χώρο κάνει δύσκολες τις προσπάθειες των αμυντικών.

17:21

Η μπάλα κόλλησε στα νερά από γύρισμα των αμυντικών, ο Κουλούρης κουβάλησε την μπάλα, πήγε να περάσει τον Κυριακίδη, αλλά ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων τον εξουδετέρωσε.

17:20

1': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.