Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ!

21:28

Ο Παναθηναϊκός επικρατεί πολύ δύσκολα με 1-0 επί της Κέρκυρας.

21:28

90+9': Λήξη του αγώνα

21:26

90+8': Ευκαιρία για την Κέρκυρα. Ο Ζορμπάς σουτάρει άουτ πάνω στην κίνηση!

21:21

90+2': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Νούνο Ρέις αντικαθιστά τον Λέτο.

21:21

90+1': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Παμλίδης στη θέση του Γεωργίου.

21:20

90+1': Διαδοχικά κόρνερ για τον Παναθηναϊκό χωρίς αποτέλεσμα.

21:19

+7' καθυστερήσεων

21:19

90': Μακρινό σουτ του Π. Βλαχοδήμου σε κόρνερ ο Κουτζαζβασίλης.

21:17

88': Κίτρινη κάρτα στον Ζαραδούκα

21:15

86': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μαρινάκης περνά στην θέση του Βιγιαφάνιες.

21:15

86': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Γκόμες αντικαθιστά τον Ανδρεόπουλο.

21:14

85': Κόρνερ για την Κέρκυρα με τον Ζαραδούκα, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

21:12

83': ΓΚΟΛ! 1-0 για τον Παναθηναϊκό! Ο Παναγιώτης Βλαχοδήμος εκτελεί το κόρνερ από αριστερά και ο Λέτο ανοίγει το σκορ με κεφαλιά!

21:11

82': Διαδοχικά κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπουμάλ εκτέλεσε και ο Γεωργίου απομάκρυνε σε νέο κόρνερ.

21:09

80': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα. Ο Επστάιν σεντραρει για ν' ακολουθήσει λάθος του Χουλτ και ο Ζορμπά πασάρει στον Γεωργίου που αστοχεί πιεζόμενος!

21:06

76': Σε θέση οφσάιντ ο Επστάιν -σωστή- η υπόδειξη.

21:03

73': Ο Μπουμάλ εκτελεί ξανά κόρνερ προς τον Μέστο που σουτάρει στα σώματα.

21:01

71': Εκτέλεση κόρνερ του Μπουμάλ με τον Ζαραδούκα να διώχνει τη μπάλα.

20:59

69': Σε θέση οφσάιντ ο Γεωργίου, σωστή η υπόδειξη.

20:58

69': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Παναγιώτης Βλαχοδήμος περνά στη θέση του τραυματία Κουτρουμπή.

20:57

69': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Έπσταϊν στη θέση του Κόντου.