Καλό απόγευμα από το a-sports.gr

17:54

Δίκαιος νικητής ο ΟΦΗ στο «Γεντί Κουλέ».

17:53

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης.

17:52

90'+3: Αποβάλλεται ο Κώτσιος, που φαίνεται ότι τη ζήτησε ο ίδιος γιατί είχε συμπληρώσει τέσσερις κίτρινες.

17:49

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:44

86': Λάθος γύρισμα του Κώτσιου προς τα πίσω, ο Δερμιτζάκης έδιωξε με τα πόδια.

17:41

83': Δύο μαζεμένες αλλαγές για τον Πανσερραϊκό, ο Παναγιωτίδης αντί του Λάντο και ο Κτιστόπουλος αντί του Ρούτση.

17:39

81': Μάνος αντί Χαντί στην τελευταία αλλαγή για τον ΟΦΗ.

17:39

80': Σουτ του Ρούτση από καλή θέση, εξαιρετική επέμβαση του Δερμιτζάκη

17:38

Φαίνεται να «κλειδώνει» το τρίπoντο η ομάδα του Νίκου Νιόπλια.

17:37

Ο Χαντί έπιασε τη γυριστή κεφαλιά μετά από σέντρα του Κοιλιάρα, η μπάλα πήρε περίεργη τροχιά και ο Μέλκας δεν κατάφερε αυτή τη φορά να αντιδράσει.

17:37

78': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:31

72': Χίσι αντί Μητρόπουλου στη δεύτερη αλλαγή του ΟΦΗ.

17:29

70': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Όγκμποε αντί Μιλοσάβλιεφ.

17:28

Παίζει με τη φωτιά ο ΟΦΗ...

17:27

68': Ο Ράντι βρέθηκε μόνος προ του Μέλκα, δεν έκανε ούτε σουτ ούτε πάσα στον Μιλοσάβλιεφ και ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων μπλόκαρε.

17:26

67': Πρώτη αλλαγή για τους Σερραίους, Χατζηδημητρίου αντί Τσιμίκα.

17:25

66': Υπό δυνατή βροχή διεξάγεται το ματς στο δεύτερο ημίχρονο.

17:24

65': Ο Ράντι δεν μπόρεσε να πλασάρει στο δεύτερο δοκάρι μετά από σέντρα του Μιλοσάβλιεφ από αριστερά, ο Μέλκας εξουδετέρωσε τον κίνδυνο.

17:22

63': Κεφαλιά του Μίκιτς μετά από φάουλ του Ράντι, έφυγε άουτ η μπάλα.

17:21

62': Κίτρινη κάρτα στον Τσελεπίδη.

17:19

60': Κίτρινη κάρτα στον Κώτσιο.

17:19

60': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τσούτση, σε ετοιμότητα ο Δερμιτζάκης απομάκρυνε τον κίνδυνο για την εστία του.

17:18

59': Κίτρινη κάρτα για τον Νάστο.

17:17

58': Ο Μιλοσάβλιεφ βρέθηκε ξανά μόνος προ του Μέλκα, ο γκολκίπερ του Πανσερραϊκού έδιωξε με τα πόδια, ούτε τώρα το 2-0 για τον ΟΦΗ.

17:14

55': Σημαντική ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Μιλοσάβλιεφ δεν πρόλαβε να μπει στην πορεία της μπάλας μετά από υπέροχη ατομική ενέργεια του Κοιλιάρα.

17:10

52': Σουτ του Τσούτση, απέκρουσε ο Δερμιτζάκης.