-
0
16:52

16:52

Πρώτη ήττα για τους Φθιώτες, που πέφτουν από την κορυφή, αφου ο Απόλλων νικά στα Χανιά τον Κισσαμικό.

16:51

Λήξη αναμέτρησης, μεγάλη νίκη για τον Παναιγιάλειο με 1-0.

16:48

90'+2: Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο ύστερα από ωραία προσπάθεια του Κρητικού. Με πάσα εκτελείται για να ροκανίσουν τον χρόνο οι γηπεδούχοι.

16:42

86': Κίτρινη στον Τσούκαλο.

16:37

82': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Εκτελειται φάουλ από δεξιά, ο Αναστασιάδης παίρνει την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή και η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

16:30

74': Στη θέση του Κοτσώνη ο Αυγενικού για τη Λαμία.

16:25

Έχει πάρει μέτρα η Λαμία και παλεύει να φτάσει στην ισοφάριση.

16:24

68': Στη θέση του Καραγιάννη ο Τσούκαλος για τη Λαμία.

16:20

64': Σουτ του Φερφελή, δεν ανησυχεί ο Στρέζος.

16:18

62': Στη θέση του Κατίδη ο Μωυσίδης για τον Παναιγιάλειο.

16:15

Ο Μπούζας εκτελεί φάουλ, ο Αναστασιάδης απομακρύνει και με σουτ στην κίνηση ο Τσιλιγκίρης σκοράρει. Πολύ ωραίο τέρμα.

16:15

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

16:10

Παιχνίδι κέντρου στα τελευταία λεπτά.

16:04

50': Κάνει το σουτ ο Κρητικός και μπλοκάρει ο Τσέναμο.

16:03

46': Στη θέση του Παπαργυρίου ο Πεταυράκης για τη Λαμία.

16:02

16:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:47

15:45

15:42

Στο έδαφος ο Ντέμος, προσωρινή διακοπή.

15:39

39': Δοκιμάζει το πόδι του ο Βασιλόγιαννης, άουτ η μπάλα.

15:37

Έχουν ανεβάσει στροφές οι φιλοξενούμενοι.

15:31

32': Κίτρινη στον Καζναφέρη.

15:30

30': Μεγάλη επέμβαση του Στρέζου σε σουτ του Καραγιάννη.

15:28

29': Κίτρινη στον Κατίδη.

15:28

28': ΔΟΚΑΡΙ για τη Λαμία! Ο Φερφελής βγαίνει μόνος του με τον Στρέζο, κάνει το σουτ και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι.

15:25

26': Ο Τσέναμο διώχνει την μπάλα προ του Σκαρτσίλα σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

15:22

23': Δοκιμάζει το πόδι του ο Φερφελής και δεν βρίσκει στόχο.

15:21

19': Κίτρινη στον Όμο.

15:20

18': Κοντές αντί Βλάχου για τον Παναιγιάλειο.

15:18

Άλλα επτά ματς Β' Εθνικής γίνονται παράλληλα και δεν υπάρχει γκολ σε κανένα.

15:13

Ελαφρώς καλύτερα έχουν μπει οι γηπεδούχοι.

15:10

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος.

15:07

8': Από μακριά ο Κατίδης προσπαθεί να κρεμάσει τον Τσέναμο και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:06

6': Ο Φερφελής προσπαθεί να μπει ανάμεσα σε Ντέμο και Ρότσα, αλλά ο Στρέζος μπλοκάρει τελικά την μπάλα.

15:01

14:58

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:54

Πρωτοπόρος θέλει να συνεχίσει να είναι η Λαμία, η οποία γνωρίζει και την γκέλα του Άρη και με νίκη θα αυξήσει την απόσταση.

14:49

Ντεμπούτο Σπανού στην επιστροφή του στο Αίγιο με τους "μελανόλευκους" να ψάχνουν βαθμούς για να ξεφύγουν από τις τελευταίες θέσεις.

14:45

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά, το παιχνίδι του Παναιγιάλειου με τη Λαμία ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Στρέζος, Ρότα, Βλάχος, Ντέμο, Τσιλιγκίρης, Καζναφέρης, Στίκας, Μπούζας, Κατίδης, Κρητικός, Σκαρτσίλας.
ΛΑΜΙΑ
Τσέναμο, Σπυρόπουλος, Παπαργυρίου, Αναστασιάδης, Κοτσώνης, Όμο, Μπλάζιτς, Βασιλόγιαννης, Καραγιάννης, Βάντερσον, Φερφελής.
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας) Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοκαρνανίας), Χουλιάρας (Αιτωλοκαρνανίας) 4ος: Κακριδής (Κορινθίας)