1
16:51

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:50

Διατηρεί το απόλυτο στον Εύοσμο ο Αγροτικός Αστέρας, ενώ ο ΟΦΗ φεύγει χωρίς βαθμό, πληρώνοντας τα λάθη του και στα δύο γκολ.

16:49

Λήξη του ματς! 2-1.

16:48

90'+3: Γέμισμα του Χίσι, μπλοκάρει ο Γουναρίδης.

16:48

90'+3: Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Παπαδημητρίου στη θέση του Τεγούση.

16:46

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Δεινόπαππα για «βουτιά» και αποβάλλεται. Όντως έχει πέσει μόνος του.

16:45

16:44

90': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Έππας στη θέση του Γκέσιου που καταχειροκροτείται.

16:43

89': Κόρνερ για τον Αγροτικό Αστέρα.Εκτελείται από τον Γκέσιο από τα αριστερά, απευθείας άουτ.

16:41

Αρκετά φάουλ και σκληρά μαρκαρίσματα στο ματς.

16:37

83': Κίτρινη κάρτα στον Δεινόπαππα.

16:27

71': Κίτρινη κάρτα στον Μπουτζίκο.

16:26

70': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Φιλίπε στη θέση του Τάι που τραυματίστηκε.

16:24

68': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Χίσι στη θέση του Όγκμποε.

16:22

66': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Αντουκόρ. Με 10 ο ΟΦΗ.

16:20

Μικρή διακοπή, καθώς ο Τάι αντιμετωπίζει πρόβλημα. Δεν μπορεί να συνεχίσει.

16:19

63': Κίτρινη κάρτα στον Αντουκόρ.

16:17

Ωραία μπαλιά του Πάτο από τα δεξιά, ο Όστοϊτς «χάνει» τον Γκέσιο και εκείνος δεν δυσκολεύεται να νικήσει τον Δαύκο.

16:17

61': ΓΚΟΛ για τον ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ!

16:09

Ο Μιλοσάβλιεβ αναλαμβάνει την εκτέλεση του πέναλτι με το αριστερό και δεν αστοχεί.

16:09

52': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:08

51': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΦΗ! Ο Τάι ανατρέπει μέσα στην περιοχή τον Μιλοσάβλιεβ.

16:04

48': Μακρινό σουτ του Μητρόπουλου, άουτ η μπάλα.

16:01

46': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Μιλοσάβλιεβ στη θέση του Νάστου και ο Κιάσσος στη θέση του Μίκιτς.