0
16:59

Ευχαριστούμε, πυ μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:56

"Τιμώρησε" τον Άρη η Καλλιθέα, που πέτυχε τεράστια νίκη. Δεν "καθάρισε" όταν έπρεπε το ματς η ομάδα του Αναστόπουλου και το πλήρωσε πολύ ακριβά.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Άρης 2-0.

16:50

90'+1: Οφσάιντ ο Τζιμπούρ, που στέλνει την μπάλα στα δίχτυα στη συνέχεια. Σωστή υπόδειξη,

16:49

Στις καθυστερήσεις πλέον... Πέντε λεπτά.

16:48

89': Κίτρινη στον Τζανακάκη.

16:47

88': Σέντρα Σταματάκου από τα αριστερά, σουτ Ηλιάδη από τα δεξιά, εκτός θέσης ο Διούδης, που βρίσκει την μπάλα, νέο σουτ ο Μπέλης, σε κόρνερ ο γκολκίπερ του Άρη, που στην εξέλιξη του περνά ανεκμετάλλευτο.

16:45

86': Συρτό σουτ Ντούνη από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

16:43

84': Τρίτη αλλαγή και για τον Κουρμπανά για λογαριασμό της Καλλιθέας. Ο Ηλιάδης μέσα, ο Σμυρλής έξω.

16:42

83': Σέντρα Τζανακάκη από τα δεξιά, κεφαλιά Καπνίδη, άουτ.

16:41

82': Οφσάιντ ο Σταματάκος, που σκοράρει...

16:40

81': Κίτρινη ο Μπράβο.

16:36

Σέντρα από τα δεξιά από τον Σμυρλή, τακουνάκι στην κίνηση του Τσίπρα από θέση μέσα δεξιά (στο ύψος της μιρής περιοχής) και στα δίχτυα, απίστευτο τέρμα και 2-0.

16:36

77': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

16:34

75': Οφσάιντ ο Καπνίδης... Οριακή φάση, αλλά σωστή.

16:33

74': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μάκο αντί Κρεββατά.

16:32

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Αναστόπουλος για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Ιντζίδη.

16:26

67': Τεράστια ευκαιρία Αντεπίθεση για την Καλλιθέα, κάθετη στον Σταματάκο, βγαίνει σε θέση τετ α τετ, σουτ, ο Διούδης του λέει "όχι".

16:26

67': Κίτρινη στον Τσίπρα για τους πανηγυρισμούς.

16:25

Ο Σμυρλής βγάζει γλυκιά σέντρα από τα αριστερά, κεφαλιά-πασα από Κρεββατά και ο Τσίπρας με κοντινό πλασέ προ του Διούδη κάνει το 1-0...

16:25

66': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

16:24

65': Πέφτει ο Μπαργκάν μέσα στην περιοχή, δεν υπάρχει τίποτα. Ορθά ο ρέφερι συνεχίζει το ματς.

16:23

64': Κάθετη του Μπαργκάν στον Τζιμπουρ, σουτ από θέση τετ α τετ και μέσα στην περιοχή και δεξιά, άουτ.

16:22

63': Οφσάιντ ο Καπνίδης, που σκοράρει, αλλά δεν υπάρχει σκορ... Σωστή απόφαση.

16:19

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Καπνίδης αντί του Ίλιτς.

16:12

54': Σέντρα Τζανακάκη από τα δεξιά, ο Μπραγκάν στρώνει, σουτ, χωρίς δύναμη, του Τζιμπούρ, μπλοκάρει ο Σταυριανός.

16:10

52': Συρτό σουτ Τάτου από τα 25 μέτρα και σε ευθεία από το τέρμα των γηπεδούχων, άουτ.

16:09

51': Φάουλ για τον Άρη από τα δεξιά. Εκτελεί ο Τάτος, κεφαλιά Τζιμπούρ, άουτ.

16:06

48': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΆΡΗ! Κίνηση από τα δεξιά του Μπαργκάν και διαγώνιο σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα σταματά στη δεξιά δοκό, στην επαναφορά ο Ίλιτς μόνος, σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής, πάνω από την εστία της Καλλιθέα.

16:04

16:04

46': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Τζιμπούρ μέσα, ο Μιλούνοβιτς έξω.