1
-
0
21:25

Σας ευχαριστούμε που απολαύσατε μαζί μας το τελευταίο ματς της Πρέμιερ Λιγκ για το 2016. Καλό βράδυ, Καλή Χρονιά με υγεία σε όλους σας.

21:24

Η λιγότερο κακή νίκησε. Η ουσία όμως είναι ότι η ομάδα του Γίργκεν Κλοπ επανήλθε στο -6 από την πρωτοπόρο Τσέλσι και, παράλληλα, αύξησε στους 4 βαθμούς τη διαφορά από την τρίτη Σίτι.

21:22

Τέλος αγώνα: Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι 1-0.

21:20

90+4': Κόρνερ από αριστερά για τη Λίβερπουλ. Πολύτιμα δευτερόλεπτα για τους "κόκκινους".

21:19

90+3' Kίτρινη στον Οταμέντι.

21:17

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:15

89': Δεύτερη αλλαγή για τη Λίβερπουλ. Ο Λούκας στη θέση του Μανέ.

21:15

89': Δεύτερη αλλαγή για τη Μάντεστερ Σίτι. Ο Ιχεανάτσο στη θέση του Τουρέ.

21:14

Έχει βρει τα πατήματά της η Λίβερπουλ. Ακόμα 2 λεπτά για τα 90'.

21:12

Το περιβραχιόνιο στον Σίλβα. Τα παίζει όλα για όλα ο Γκουαρδιόλα.

21:12

86': Πρώτη αλλαγή για τη Μάντεστερ Σίτι. Ο Nάβας στη θέση του Σαμπαλέτα.

21:09

Κόρνερ: 3-6

21:08

82': Κόρνερ από δεξιά για τη Λίβερπουλ και... ανάσες. O Mιλνερ εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

21:06

79': Κόρνερ από δεξιά για τη Σίτι. Ο Ντε Μπρούιν εκτελεί, ο Μίλνερ απομακρύνει.

21:05

Κατοχή: 40%-60%

21:03

Στο μισό γήπεδο η Λίβερπουλ και το ρολόι δείχνει 78'.

21:03

77': Κόρνερ από αριστερά για τη Σίτι, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:01

75': Κίτρινη στον Τζαν.

21:01

Αγνώριστη η Λίβερπουλ στο β' ημίχρονο, διάχυτος ο εκνευρισμός στις εξέδρες.

20:58

72': Κόρνερ από αριστερά για τη Mάντσεστερ Σίτι, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:56

70': Κόρνερ από αριστερά για τη Λίβερπουλ, περνά ανεκμετάλλευτο.