1
-
0
16:54

Ολοκληρώθηκε ένα από τα πιο επεισοδιακά ματς της φετινής σεζόν. Δίκαιη η νίκη των γηπεδούχων, οι οποίοι είχαν -κακώς- ακυρωθέν γκολ, ανεκμετάλλευτο πέναλτι και δοκάρι.

16:52

Τέλος αγώνα: Λαμία - Καλλιθέα 1-0.

16:51

90+4': Σουτ του Κρεββατά, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:50

90+3': Σουτ του Αυγενικού, η μπάλα λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

16:49

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:47

89': Ο Λεβέντης γυρίζει, σουτάρει και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:45

87': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Αυγενικού στη θέση του Βάντερσον.

16:42

Τελικές: 7(4)-3(3)

16:42

83': Σπουδαία ατομική ενέργεια του Βάντερσον, ο Σταυριανός αποκρούει σωτήρια.

16:39

81': Δεύτερη -αναγκαστική- αλλαγή για τη Λαμία. Ο Μπουλούλης στη θέση του ζαλισμένου από χτύπημα Βασιλόγιαννη.

16:37

79': Τρίτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ηλιάδης στη θέση του Σμυρλή.

16:37

78': Κίτρινη στον Λεβέντη.

16:33

74': Κόρνερ από αριστερά για τους γηπεδούχους. Ο Βάντερσον εκτελεί, ο Σταυριανός βγαίνει και μπλοκάρει.

16:30

71': Ακόμα ένα οφσάιντ για τη Λαμία.

16:30

71': Ανεκμετάλλευτο κόρνερ από δεξιά για τη Λαμία.

16:28

69': Σουτ εκτός περιοχής του Σμυρλή, ο Τσέναμο μπλοκάρει.

16:27

68': Οφσάιντ ο Βάντερσον. Σωστή η απόφαση.

16:25

66': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τσούκαλος στη θέση του Καραγιάννη.

16:24

65': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Κρεββατάς στη θέση του Σταματάκου.

16:22

64': Ο Ντουρμισάι αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη. Με 10 και η Λαμία. Αν δίνεται για το φάουλ του, τότε η αποφαση είναι λανθασμένη. Ενδεχομένως να υπάρχει χτύπημα στον αντίπαλο μετά τον καταλογισμό της παράβασης.

16:22

63': ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! Πλασέ του Βάντερσον από το ύψος της περιοχής, η μπάλα στην αριστερή δοκό.

16:21

62': Ο Γκίνι αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη. Σωστή η απόφαση.

16:18

59': Κίτρινη στον Βάντερσον λόγω προσποίησης στο πέναλτι. Ως μη γενόμενη η εκτέλεση, ως μη γενόμενο το γεγονός ότι η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα. Σωστή η απόφαση.

16:17

58': Κίτρινη στον Γκίνι.

16:17

58': ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! Ο Γκίνι ανατρέπει εντός περιοχής τον Βάντερσον και ο διαιτητής δείχνει την άσπρη βούλα.

16:15

57': Οφσάιντ ο Σπυρόπουλος, λάθος απόφαση.

16:12

54': Αναγκαστική αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μάκο στη θέση του τραυματία Τοπάλι.

16:09

50': Μακρινό πλασέ του Βάντερσον για να αιφνιδιάσει τον εξερχόμενο Σταυριανό, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

16:08

49': Κίτρινη στον Ντουρμισάι.