Ο Άρης επικρατεί με 2-1 των Χανίων και ολοκληρώνει νικηφόρα το 2016.

18:56

Τέλος του αγώνα

18:53

Σέντρα του Τάτου από δεξιά με τον Ζόρο να κάνει τη κεφαλιά προς τα πίσω και ο Καπνίδης από κοντά κάνει το 2-1!

18:53

90+1' ΓΚΟΛ!!!!!! 2-1 για τον Άρη!

18:52

+3' καθυστερήσεων

18:51

89': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Ζόρο αντικαθιστά τον Γκεμίση.

18:49

87': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καπνίδης αντικαθιστά τον Παυλίδη.

18:41

79': Ο Μιλούνοβιτς στοπάρει τη μπάλα εντός περιοχής, αλλά ανοίγει το κοντρόλ και σουτάρει πάνω σε σώματα αμυνόμενων!

18:39

Η τελευταία φάση δεν άρεσε τόσο στον Τάτο που μίλησε σε έντονο ύφος στον συμπαίκτη του. Στην ένταση του αγώνα συμβαίνουν αυτά.

18:39

77': Εκτέλεση φάουλ του Μιλούνοβιτς, άουτ!

18:37

75': Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Τζιμπούρ συγκλίνει και σουτάρει άουτ από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, άουτ.

18:36

74': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μιλούνοβιτς αντικαθιστά τον Ντούνη.

18:30

68': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Ντούμος αντικαθιστά τον Αποστολόπουλο.

18:29

67': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Τζιμπούρ αντικαθιστά τον Τσουμάνη.

18:28

66': Ο Τάτος εκτελεί φάουλ προς τον Ιντζίδη που κάνει την κεφαλιά, άουτ.

18:27

65': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή για φάουλ στον Τάτο.

18:26

65': Ο Σταματής πασάρει στον Νικολόπουλο που σουτάρει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Διούδη.

18:24

62': Ο Τάτος εκτελεί κόρνερ από δεξιά, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:21

61': Διαγώνιο σουτ του Ανάκογλου εκτός περιοχής, μαζεύει ο Αθανασίου.

18:20

60': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Τάτος εκτελεί διώχνει ο Σιαννής.

18:17

56': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Νικολόπουλος αντικαθιστά τον Βαρούχα.

18:17

55': Κίτρινη στον Ανάκογλου

18:14

51': Σε θέση οφσάιντ ο Μπαργκάν, σωστή η απόφαση.

18:11

48': Διαδοχικές εκτελέσεις κόρνερ από δεξιά με τον Παυλίδη να χάνει μία καλή ευκαιρία με κεφαλιά!

18:07

Σέντρα στο β' ημίχρονο δίχως αλλαγές εκατέρωθεν!

17:50

Ημίχρονο στο "Κλεάνθης Βικελίδης"

17:49

+1' καθυστερήσεων...

17:45

41': Πανέξυπνη πάσα του Ίλιτς προς τον Ντούνη που σουτάρει πάνω στον Αθανασίου.