0
16:58

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:57

Σημαντικό τρίποντο για την "Ελαφρά Ταξιαρχία", που το άξιζε. Ο Πανσερραϊκός δεν μπορούσε να περιμένει κάτι περισσότερο σε ένα ματς, που δεν κατάφερε να κάνει ούτε μια τελική!

16:55

Λήξη αναμέτρησης, Απόλλων Σμύρνης - Πανσερραϊκός 1-0.

16:54

Έχει βραδιάσει στη Ριζούπολη, έχουν ανάψει τα μικρά προβολάκια στη σκεπαστή εξέδρα...

16:51

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:49

89': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Απόλλωνα ο Σπανός. Ο Ντάσιος αντί του Αλμπάνη.

16:47

87': Οφσάιντ ο Διαμαντόπουλος... Ο Κονέ εκτελεί φάουλ από τα 30 μέτρα, η μπάλα φτάνει στον Διαμαντόπουλο, που από κοντά με σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, είναι πιο μπροστά όμως. Ακυρώνεται το γκολ.

16:46

86': Κίτρινη στον Παπατζίκο.

16:44

Πέφτουν αντικείμενα κτά του δεύτερου επόπτη από τη Θύρα 1 και ο Κουλούδης, διακόπτει προσωρινά το ματς! Αρχίζει εκ νέου η αναμέτρηση δύο λεπτά αργότερα μετά από συστάσεις.

16:42

82': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Διαμαντόπουλος στη θέση του Πετρόπουλου.

16:41

81': Τρίτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Τσουβάλτζιδης αντί Στέβιτς.

16:40

80': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Κονέ άφησε για τον Αλμπάνη, δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά, σωτήρια με εκτίναξη σε κόρνερ ο Μέλκας. Το κόρνερ εκτελεί από τα αριστερά ο Κονέ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:38

78': Κίτρινη στον Κονέ.

16:36

76': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Πουρτουλίδης αντί του Ρομάνο.

16:36

76': Σέντρα Πάνου από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση Κάσοου, πάνω από τα δοκάρια του Πανσερραϊκού.

16:33

73': Κίτρινη στον Ρομάνο.

16:32

72': Ξεφεύγει ωραία με ντρίπλες ο Κάσσος από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, σουτ, μπλοκάρει ο Μέλκας.

16:21

61': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Χατζηδημητρίου αντί του Ρούτση.

16:20

60': Κίτρινη στον Ρούτση.

16:16

56': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Κανούλας στη θέση του Μαφουτά.

16:15

55': Αδύναμο σουτ Κονέ έξω από την περιοχή, μαζέυει εύκολα ο Μέλκας.

16:09

49': Σουτ Κάσσου, μπλοκάρει ο Μέλκας.

16:08

Ο Αλμπάνης κάνει την ατομική προσπάθεια από τα αριστερά του ημικύκλιου και βγάζει στον πετρόπουλο, σουτ από θέση μέσα δεξιά και στα δίχτυα, 1-0.

16:08

48': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές και οι δύο ομάδες.