Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

18:49

Λήξη αγώνα, νίκη για τον ΟΦΗ με 1-0.

18:48

90'+2: Στη θέση του Βουό ο Βρεττός για τον ΟΦΗ.

18:46

18:45

89': Καζβιρόπουλος αντί του Κατίδη για τον Παναιγιάλειο.

18:44

Πιέζουν οι Κρητικοί για ενα ακόμη γκολ.

18:41

85': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Το εκτελεί ο Βαλλιάνος και η μπάλα απομακρύνεται. Κακή εκτέλεση.

18:36

80': Στη θέση του Ράντι ο Μάνος για τον ΟΦΗ.

18:33

77': Στη θέση του Σκαρτσίλα ο Μπουρλάκης για τον Παναιγιάλειο.

18:29

73': Στη θέση του Μιλοσάβλιεφ ο Βαλλιάνος για τον ΟΦΗ.

18:27

Στον αγωνιστικό χώρο ο Μιλοσάβλιεφ.

18:23

Δεν δείχνει να μπορεί να απειλήσει ο Παναιγιάλειος.

18:19

64': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ο Ράντι εκτελεί το τρίτο κόρνερ, ο Κομεσίδης στο πρώτο δοκάρι παίρνει την κεφαλιά και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι του Στρέζου, ο οποίος έχει βρει και την μπάλα.

18:18

62': Τρία κόρνερ στη σειρά για τον ΟΦΗ.

18:15

58': Απευθείας φάουλ από τον Τσιλιγκίρη, άουτ η μπάλα.

18:13

56': Δοκιμαζει το πόδι του ο Αντουκόρ και αστοχεί.

18:12

55': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Κιάσσος βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Όγκμποε κάνει το σουτ και αναγκάζει τον Στρέζο σε δύσκολη επέμβαση.

18:11

54': Κιτρινη στον Αντουκόρ.

18:09

Ο Μιλοσάβλιεφ κάνει εξαιρετική πάσα στο δεύτερο δοκάρι και ο Όγκμποε με διαγώνιο σουτ στην κίνηση εκτελεί τον Στρέζο.

18:08

52': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:07

51': Κίτρινη στον Κώτσιο.

18:05

49': Αργεί ο Μιλοσάβλιεφ, κάνει και κακή πάσα και χάνεται η αντεπίθεση για τον ΟΦΗ.

18:02

46': Σέντρα στο ματς.

18:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δυο ομάδες.

17:47

17:45

Στο έδαφος ο Κρητικός, προσωρινή διακοπή.

17:44

Δεν μπορεί να κρατήσει καθόλου μπάλα ο Παναιγιάλειος.

17:41

39': Μπαίνει στην περιοχή ο Ραντι, κόβεται η πάσα του και στη συνέχεια ο Στρέζος μπλοκάρει το σουτ του Μιλοσάβλιεφ.

17:38

36': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Το εκτελεί ο Μιλοσάβλιεφ και διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

17:34

32': Νέα ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Ράντι εκτελεί κόρνερ, ο Βουό παίρνει την κεφαλιά και ο Στρέζος μπλοκάρει.

17:32

30': Ο Κιασσος μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

17:28

26': Κίτρινη στον Ξόμπλιο.

17:27

25': Σουτ εκτός περιοχής από τον Κιάσσο, αποκρούει ο Στρέζος.

17:23

21': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Ράντι εκτελεί κορνερ, η μπάλα πηγαίνει στο δευτερο δοκάρι και ο Αντουκόρ αστοχεί από το μισό μέτρο προ κενής εστίας.

17:21

19': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Ράντι κάνει το τακουνάκι, ο Μιλοσάβλιεφ πιάνει ωραίο διαγώνιο σουτ και η μπάλα φεύγει λίγο έξω.

17:19

Επικίνδυνο γύρισμα απο τον Βλάχο, αλλά αντιδρά καλά ο Στρέζος.

17:16

Στο μισό γήπεδο παίζεται το παιχνίδι.

17:13

12': Κόρνερ για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:10

Ψάχνουν διαδρόμους οι γηπεδούχοι, αμύνεται ο Παναιγιάλειος.

17:06

Καλύτερα έχει μπει ο ΟΦΗ.

17:02

17:01

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Μάκη Γερμανάκου.

16:57

16:53

Πολύ χαμηλά βρίσκονται οι Αιγιώτες με μόλις ένα τρίποντο έως τώρα. Την προηγούμενη αγωνιστική υπενθυμίζεται πως έμειναν στο 0-0 με τον Αχαρναϊκό.

16:49

Τρίτη νίκη στη σειρά μετά από αυτές με τα Χανιά και την Καλλιθέα ψάχνουν οι Κρητικοί, οι οποίοι είχαν σε αυτο το χρονικό διάστημα και τη νίκη στο Κύπελλο με τον Ηρακλή.

16:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΟΦΗ με τον Παναιγιάλειο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΟΦΗ
Δαύκος, Κιάσσος, Κοιλιάρας, Κώτσιος, Κομεσίδης, Αντουκόρ, Νάστος, Μιλοσάβλιεφ, Όγκμποε, Βουό, Ράντι.
Στρέζος, Σανδραβέλης, Ρότα, Κοντοές, Βλάχος, Τσιλιγκίρης, Μπούζας, Ξόμπλιος, Κατίδης, Κρητικός, Σκαρτσίλας.
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας) Βοηθοί: Βλάσσης (Λασιθίου), Αϊναλής (Μακεδονίας) Τέταρτος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)