16:50

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τα Τρίκαλα με 3-0.

16:48

16:46

Ο Στογιάνοβιτς βρίσκει τον Δουκάκη, εκείνος προτιμά να τροφοδοτήσει τον Τζάκσον και ο τελευταίος κάνει το 3-0.

16:46

90': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:43

86': Στη θεση του Μπουγαΐδη ο Γκιντίδης για τον ΠΑανθρακικό.

16:42

86': Ο Ριζογιάννης τροφοδοτεί τον Κουσκουνά, εκείνος κάνει την προβολή και δεν βρίσκει την μπάλα.

16:40

83': Στη θέση του Λαμπάκη ο Στογιάνοβιτς για τα Τρίκαλα.

16:37

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.

16:33

76': Στη θέση του Στεφάνοβιτς ο Δουκάκης για τον ΑΟΤ.

16:29

Δεν μπορεί να απειλησει ο Πανθρακικός.

16:25

69': Στη θέση του Γκόλια ο Τζάκσον για τα Τρίκαλα.

16:23

67': Χαλκιαδάκης αντί Ηλιάδη για τον Πανθρακικό.

16:19

63': Ευκαιρία για τα Τρίκαλα! Ωραία σέντρα του Μουμιν, ο Κουσκουνάς έρχεται αντιμέτωπος με τον Γκαραβέλη και πλασάρει λίγο άουτ.

16:13

57': Σέντρα από τον Λαμπάκη, η μπάλα φτάνει στον Στεφάνοβιτς, ο οποίος με σουτ σημαδεύει τον Γκαραβέλη.

16:11

55': Μήλιος αντί Κουσίδη για τον Πανθρακικό. Μάλλον αναγκαστική είναι, δείχνει να έχει ενοχλήσεις ο δεύτερος.

16:10

54': Κίτρινη στον Μπουγαΐδη.

16:06

Σηκώθηκαν για ζέσταμα Δουκάκης, Στογιάνοβιτς και Τζάκσον.

16:03

16:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:46

15:45

45': Κίτρινη στον Γαβριηλίδη.

15:44

Ο Γκολιας εκτελεί κόρνερ, ο Λεάντρο σηκώνεται αρκετά ψηλά και με κεφαλιά εκτελεί τον Γκαραβέλη και κάνει το 2-0.

15:44

44': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

15:42

Κοντρολάρουν το ματς τα Τρίκαλα.

15:38

39': Μακρινό σουτ από τον Στεφάνοβιτς, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

15:38

38': Ο Γιαννιτσάνης κάνει το γύρισμα, ο Στεφάνοβιτς βάζει την προβολή αλλά αυτή είναι αδύναμη και ο Γκαραβέλης μπλοκάρει.

15:37

Στο γήπεδο βρίσκεται και το νέο απόκτημα του ΑΟΤ, ο Χρήστος Αθανασόπουλος.

15:36

36': Κόρνερ για τον Πανθρακικό, μπλοκάρει ο Σιδεράκης μετά την εκτέλεση του Πλέγα.

15:34

33': Μονοκόμματο σουτ του Ριζογιάννη, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

15:31

31': Ο Κουσκουνας αναλαμβάνει την εκτέλεση και σημαδεύει το δεξί δοκάρι και στην επαναφορά ο Μουμίν με ανυπεράσπιστη την εστία στέλνει την μπάλα άουτ.

15:30

30': ΠΕΝΑΛΤΙ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ! Ο Γιαννιτσάνης μπαίνει στην περιοχή και ανατρέπεται.

15:27

Σε παθητικό ρόλο έχει περιοριστεί ο Πανθρακικός.

15:23

Δεν παρακολουθεί το ματς ο Χρήστος Γιαλιάς, ο οποίος συνηθίζει σχεδόν κάθε αγωνιστική να βλέπει από κοντά την ομάδα του.

15:19

Ο Κουσκουνάς παίρνει την μπάλα στον χώρο του κέντρου, τη διατηρεί στην κατοχή του παρά την πίεση που δέχεται και τελειώνει υποδειγματικά τη φάση για το 1-0.

15:19

19': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

15:14

Τον απόλυτο έλεγχο του αγώνα έχουν έως τώρα οι γηπεδούχοι.

15:09

9': Νέο κορνερ για τα Τρίκαλα. Το εκτελεί ο Γκόλιας και η μπάλα απομακρύνεται.

15:07

7': Ο Γκόλιας εκτελεί το κόρνερ, ο Μουμίν παίρνει την κεφαλιά και ο Γκαραβέλης μπλοκάρει.

15:06

6': Ωραία προσπάθεια από τον Γιαννιτσάνη, κάνει και τη σέντρα, η μπάλα μετα από κόντρα στρώνεται στον Μπαϊκαρά, εκείνος πλασάρει και κερδίζει κόρνερ.

15:04

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:01

14:57

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

14:53

Μεγάλης σημασίας νίκη πήρε την προηγούμενη αγωνιστική ο Πανθρακικός επί του Πανελευσινιακού και οι Θρακιώτες ευελπιστούν να κάνουν την έκπληξη και να φύγουν με αποτέλεσμα στη Θεσσαλία.

14:49

Απο ήττα κόντρα στον Άρη προέρχεται ο ΑΟΤ, ο οποίος θέλει τρίποντο για να μη χάνει την επαφή του με την κορυφή.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι των Τρικάλων με τον Πανθρακικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΤΡΙΚΑΛΑ
Σιδεράκης, Λαμπάκης, Γκόλιας, Λεάντρο, Σαρακατσάνος, Μουμίν, Ριζογιάννης, Γιαννιτσάνης, Στεφάνοβιτς, Μπαϊκαρά, Κουσκουνάς.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Γκαραβέλης, Πολίμος, Πετρούσης, Ψάλτης, Μπουγαΐδης, Πλέγας, Γαβριηλίδης, Ηλιάδης, Κουσίδης, Μπεκατώρος, Ζυγκερίδης.
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς) Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Δουδούμης (Φθιώτιδας) Τέταρτος: Μπλούνας (Φθιώτιδας)