2
16:55

Σας ευχαριστούμε. Καλό βράδυ.

16:54

Ο πολύ κακός στο μεγαλύτερο διάστημα ΟΦΗ σκόραρε δύο φορές στο τελευταίο δεκάλεπτο με παίκτες προερχόμενους από τον πάγκο και παρά την γκάφα του Δαύκου στο 90' πανηγύρισε την πρώτη του εκτός έδρας νίκη στο πρωτάθλημα.

16:54

Τέλος αγώνα: Καλλιθέα - ΟΦΗ 1-2.

16:54

90+5' Kίτρινη στον Μάνο.

16:53

Φάουλ για τον ΟΦΗ, περνούν πολύτιμα δευτερόλεπτα για εκείνον.

16:52

Ο ΟΦΗ στα καρέ της Καλλιθέας, απομένει ένα λεπτό.

16:51

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:50

Εκτέλεση φάουλ του Μάκο, ο Δαύκος χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του, ο Κρεββατάς πιέζει και ο προωθημένος Μουκτάρης με πλασέ προ κενής εστίας ξαναβάζει στο κόλπο τους γηπεδούχους.

16:49

90': ΓΚΟΛ! ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΟΦΗ 1-2!

16:47

88': Τρίτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Κρεββατάς στη θέση του Μπέλη.

16:46

Σέντρα του Μιλοσάβλιεφ από αριστερά, ο Μάνος παίρνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι και κλειδώνει τη νίκη της κρητικής ομάδας.

16:46

86': ΓΚΟΛ! ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΟΦΗ 0-2!

16:41

Ραμπόνα του Ράντι, ο Χαντί δίνει στον Μάνο με τακουνάκι, εκείνος στρώνει στον αμαρκάριστο Μιλοσάβλιεφ, ο οποίος ανοίγει το σκορ με ψύχραιμο πλασέ.

16:41

82': ΓΚΟΛ! ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΟΦΗ 0-1!

16:40

81': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ηλιάδης στη θέση του Τσίπρα.

16:39

80': Οφσάιντ ο Βουό. Σωστή η απόφαση.

16:37

78': Τρίτη - αναγκαστική- αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Μάνος στη θέση του Νάστου.

16:36

77': Πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μάκο στη θέση του Κατσικογιάννη.

16:35

76': Κίτρινη στον Γκίνι.

16:34

Απογοητευτικός ο ΟΦΗ στο β' ημίχρονο.

16:32

73': Κόρνερ για την Καλλιθέα από δεξιά. Ο Μπέλης εκτελεί, η μπάλα περνά απ' όλους, ο Σταματάκος σουτάρει, κόντρες, δεν ανησυχεί ο Δαύκος.

16:31

72': Οφσάιντ ο Αντουκόρ. Σωστή η απόφαση.

16:29

70': Οφσάιντ ο Ράντι. Λάθος απόφαση.

16:27

68': Κίτρινη στον Λεβέντη.