Τρομερό β' ημίχρονο. Νίκησαν οι "κίτρινοι" και το... ποδόσφαιρο.

18:56

Τέλος αγώνα: Άρης - Τρίκαλα 3-2.

18:55

90+4': Κίτρινη στον Νέτο για θέατρο. Λάθος απόφαση, υπάρχει πέναλτι.

18:53

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:48

87': Τρίτη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Δουκάκης στη θέση του Ριζογιάννη.

18:47

85': Κίτρινη στον Γιαννιτσάνη, ο οποίος βρίσκεται στο έδαφος και διαμαρτύρεται για πέναλτι. Δύσκολη φάση, αλλά πιθανότατα δεν υπάρχει παράβαση από τον Διούδη γιατί ο επιθετικός του ΑΟΤ φαίνεται να πέφτει λίγο πριν από τη σύγκρουσή τους.

18:44

Λάθος απομάκρυνση του Σιδεράκη, ο Ίλιτς μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει από πλάγια θέση και νικά τον τερματοφύλακα του ΑΟΤ. Η μπάλα βρίσκει και στο αριστερό δοκάρι, προτού καταλήξει στα δίχτυα.

18:43

81': ΓΚΟΛ! ΑΡΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ 3-2!

18:41

80': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Νέτο στη θέση του Ρόβα.

18:40

79': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Μίνγκας στη θέση του Κουσκουνά.

18:38

76': Κίτρινη στον Παυλίδη.

18:35

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Τζιμπούρ στη θέση του Μιλούνοβιτς.

18:34

72': Κόρνερ από αριστερά για τα Τρίκαλα, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:33

Καλοχτυπημένο φάουλ του Τζάκσον από δεξιά, ο ανενόχλητος Γιαννιτσάνης παίρνει την κεφαλιά και ισοφαρίζει. Υποψία οφσάιντ του Κουσκουνά στη φάση (έχει συμμετοχή γιατι κινείται προς την πορεία της μπάλας).

18:33

71': ΓΚΟΛ! ΑΡΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ 2-2!

18:30

68': Ακόμα ένα οφσάιντ κατά των Τρικάλων. Σωστή η απόφαση.

18:29

67': Πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Τζάκσον στη θέση του Νιάρου.

18:27

65': Δυνατή εκτέλεση φάουλ του Τάτου από καλή θέση, η μπάλα στο τείχος.

18:25

Φάση διαρκείας στα καρέ των φιλοξενούμενων, σουτ του Τοάτου, η μπάλα κοντράρει, νέο σουτ του Μπαργκάν, ο Σιδεράκης αποκρούει και ο αμαρκάριστος Ίλιτς με σουτ από θέση οφσάιντ ανατρέπει τα δεδομένα.

18:24

62': ΓΚΟΛ! ΑΡΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ 2-1!

18:23

61': Τραγικό λάθος του Ραούλ Μπράβο, ο Κουσκουνάς κλέβει, ο Διούδης πέφτει στα πόδια του, ο επιθετικός του ΑΟΤ σουτάρει με τη δεύτερη και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

18:23

61': Καλή σέντρα του Τζανακάκη, ο Μπαργκάν παίρνει την κεφαλιά, ο Σιδεράκης πέφτει και αποκρούει. Καλή στιγμή για τον Άρη.