Καλό το α' ημίχρονο, μέτριο το β'. Δίκαιο το αποτέλεσμα στο ματς του Αιγίου.

16:52

Τέλος αγώνα: Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός 0-0.

16:51

90+4': Kόρνερ για τον Αχαρναϊκό με τον Πλαβούκο, σουτ του Παπατόλιου, η μπάλα κοντράρει, νέο κόρνερ.

16:48

90+2': Κίτρινη στον Σωτηράκο.

16:47

90+1': Κίτρινη στον Σανδραβέλη.

16:47

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

89': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μπουρλάκης στη θέση του Tσιλιγκίρη.

16:42

86': Και νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους. Ο Μουστάκης εκτελεί, μάχες στην περιοχή, η μπάλα καταλήγει σε πλάγιο υπέρ του Αχαρναϊκού.

16:42

86': Νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους.

16:41

85': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό, το εκτελεί ο Παπατόλιος, ο Σανδραβέλης απομακρύνει με κεφαλιά.

16:39

83': Τρίτη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Πλαβούκος στη θέση του Ματσούκα.

16:38

82': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Ο Καζβιρόπουλος σουτάρει, η μπάλα κοντράρει, κόρνερ.

16:37

81': Πλασέ του Ντούνγκα, η μπάλα άουτ.

16:33

77': Καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο! Μπαλιά του Σανδραβέλη, σύγχυση στα καρέ του Αχαρναϊκού, ο Ξόμπλιος επιχειρεί το σουτ, η μπάλα άουτ.

16:32

Πιο χαμηλό το τέμπο στο β' ημίχρονο, ελάχιστες οι καλές φάσεις μπροστά από τις δύο εστίες.

16:28

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Κασβιρόπουλος στη θέση του Κατίδη.

16:23

68': Σουτ του Μπούζα, η μπάλα άουτ.

16:19

Σε διάταξη 4-4-2 τώρα οι γηπεδούχοι.

16:17

60': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ξόμπλιος στη θέση του Σκαρτσίλα.

16:14

58': Δεύτερη αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ντούνγκα στη θέση του Τζέφερσον.

16:11

55': Καλή ενέργεια του Κρητικού, η μπάλα καταλήγει άουτ.

16:07

51': Πρώτη -αναγκαστική- αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Παπατόλιος στη θέση του Αναστασίου.

16:04

49': Πέναλτι ζητούν οι φιλοξενούμενοι.

16:01

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο.