4
16:51

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα!

16:50

Η Ξάνθη επικρατεί δίκαια με 4-0 της Βέροιας που παραμένει δίχως εντός έδρας νίκη στη Σούπερ Λίγκα.

16:50

Τέλος του αγώνα

16:48

90+1': Ο Νιέτο πλασάρει άουτ σε μία τεράστια ευκαιρία για την Ξάνθη.

16:48

+2' καθυστερήσεων

16:46

Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη! Ο Γιουνές ξεφεύγει από δεξιά και μοιράζει στον Σολτάνι που πλασάρει και ο Λόπεθ αποκρούει εντυπωσιακά!

16:42

84': Ο Νιέτο εκτελεί κόρνερ, διώχνουν οι γηπεδούχοι.

16:38

81': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ράνος αντικαθιστά τον Βασιλακάκη.

16:38

80': Κάκιστο πλασέ του Νιέτο από ευνοϊκή θέση.

16:37

Στ' αποδυτήρια πήγε ο Ντε Λούκας που ταλαιπωρείται από πρόβλημα τραυματισμού στον δεξιό οπίσθιο μηριαίο.

16:36

78': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Νιέτο πέρασε αντί του Ντε Λούκας.

16:33

75': Σουτ του Ζίβκοβιτς, άουτ.

16:31

74': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τριάδης αντικαθίσταται από τον Σολτάνι.

16:30

72': Σουτ του Κάλβο, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς

16:26

68': Κίτρινη κάρτα στον Τριάδη.

16:24

67': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη! Ο Γιουνές αλλάζει γωνία εκτέλεσης και πετυχαίνει "χατ-τρικ"!

16:23

66': Κίτρινη κάρτα στον Λόπεθ.

16:23

66': Ο Τριάδης αποφεύγει τον Λόπεθ και ο Θάνος υποδεικνύει νέο πέναλτι. Αυτή τη φορά είναι λάθος η υπόδειξη διότι ο νεαρός μεσοεπιθετικός απλώς... βούτηξε...

16:22

65': Ο Κάλβο εκτελεί κόρνερ από αριστερά και ο Ζίβκοβιτς θα απομακρύνει τη μπάλα.

16:19

Ο Βασιλακάκης αναχαιτίζει τον Λινάρδο λίγα μέτρα έξω από την περιοχή των γηπεδούχων και πασάρει χαμηλά για τον επερχόμενο Γιουνές στο δεύτερο δοκάρι. Ο Τυνήσιος είδε τον Τριάδη ν' αφήνει τη μπάλα και πλάσαρε προ κενής εστίας για το 0-3!

16:19

61': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!