Ο ανώτερος ΟΦΗ προκρίνεται ως 1ος και ο Παναθηναϊκός ως 2ος. Αποκλείστηκε στην ισοβαθμία με τους "πράσινους" ο Ηρακλής.

21:23

Τέλος αγώνα: ΟΦΗ - Ηρακλής 2-1.

21:22

Ο Ηρακλής χρειάζεται ένα γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων για να προκριθεί.

21:21

H βαθμολογία του 3ου ομίλου (στις καθυστερήσεις)

1. ΟΦΗ 6
2. Παναθηναϊκός 4
3. Ηρακλής 4
4. Απόλλων Σμύρνης 3

21:20

Γύρισμα από αριστερά, ο Βαλλιάνος δεν έχει σωστή τοποθέτηση, η μπάλα περνά δίπλα του, ο Λουκίνας κοντρολάρει και σαν σε προπόνηση μειώνει με κοντινό σουτ.

21:19

90+1': ΓΚΟΛ! ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2-1!

21:19

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:18

90': Διακοπή λόγω τραυματισμού των Νάστου, Ράντι και Λάμπρου.

21:17

89': Κόρνερ από αριστερά για τον Ηρακλή. Ο Δερμιτζάκης απομακρύνει με γροθιές.

21:16

87': Τρίτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ζιαμπάρης στη θέση του Κούρου.

21:15

87': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Μάνος στη θέση του Χαντί.

21:15

86': Φάουλ από αριστερά για τον ΟΦΗ με τον Nάστο, ο Κώτσιος πετάγεται στην πορεία της μπάλας, αλλά δεν μπορεί να νικήσει τον Γιαννίκογλου.

21:13

84': Οφσάιντ ο Περόνε. Σωστή η απόφαση.

21:10

82': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Κοιλιάρας στη θέση του Βουό.

21:10

Τελικές: 9-2

21:09

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Σέντρα του Μιλοσάβλιεφ από δεξιά, ο Γιαννίκογλου βγαίνει νικητής στο τετ α τετ με τον Χαντί.

21:08

H βαθμολογία του 3ου ομίλου (στο 80')

1. ΟΦΗ 6

21:04

Σέντρα του Βαλλιάνου από αριστερά, ο Βουό διπλασιάζει τα γκολ της κρητικής ομάδας με καρφωτή κεφαλιά.

21:04

75': ΓΚΟΛ! ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2-0!

21:03

Ο Απόλλων Σμύρνης μειώνει σε 4-3 και ξαναμπαίνει στο κόλπο!

21:02

74': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Μιλοσάβλιεφ στη θέση του Όγκμποε.

21:01

Κατά συνέπεια, ο Ηρακλής θα πρέπει να ισοφαρίσει στο Ηράκλειο για να προκριθεί.

21:01

Ο Παναθηναϊκός βάζει τέταρτο γκολ στο "Γ. Καμάρας" (4-2 τον Απόλλωνα Σμύρνης).

20:59

70': Καλή επιθετική προσπάθεια για τους γηπεδούχους, ο Αντουκόρ σουτάρει, η μπάλα σταματά στον Κυριακίδη.

20:57

Ο καλύτερος του... χωριού είναι ο ΟΦΗ, καθώς προκρίνεται με δύο αποτελέσματα.

20:55

Ο Παναθηναϊκός ελπίζει ότι ο Ηρακλής δεν θα σκοράρει στο "Θ. Βαρδινογιάννης" γιατί θα πάει στράφι η μεγάλη ανατροπή του στο "Γ. Καμάρας".

20:54

Μακράν ο πιο... επεισοδιακός όμιλος του Κυπέλλου, κι ενώ απομένουν περίπου 25 λεπτά για το φινάλε των αναμετρήσεων.

20:53

Με τα τωρινά δεδομένα, ο Παναθηναϊκός περνά ως 2ος λόγω καλύτερης επίθεσης από τον Ηρακλή (4-3 τα γκολ).

20:52

H βαθμολογία του 3ου ομίλου (στο 65')

1. ΟΦΗ 6

20:52

Ο Παναθηναϊκός ανατρέπει τα δεδομένα εντός δέκα λεπτών στη Ριζούπολη και μπαίνει δυναμικά στη μάχη της πρόκρισης.

20:50

61': Κόρνερ από αριστερά για τον ΟΦΗ παραχωρεί ο Στάμου.

20:49

61': Δύο αλλαγές για τον Ηρακλή. Ο Ιντζόγλου στη θέση του Αγγελόπουλου και ο Περόνε στου Καραγκούνη.