3
16:51

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια...

16:50

Τέλος της αναμέτρησης. Ο Πανιώνιος σε ένα αδιάφορο μαθηματικά παιχνίδι πήρε την νίκη επί του Πανσερραϊκού με 3-0. Προσωπικό σόου του Ενγκόγκ που πέτυχε δύο τέρματα.

16:47

16:43

87': Ωραίο σουτ του Ολαϊτάν, η μπάλα λίγο έξω.

16:42

83': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Έξω ο Βουκελάτος, μέσα ο Κερασίδης.

16:38

Ο Ενγκόγκ βγήκε μπροστά από τον Μέλκα, ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων απέκρουσε και ο Πινιώτης με κεφαλιά προ κενής εστίας έκανε το 3-0

16:37

81':ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:35

79': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Έξω ο Καθάριος μέσα ο Πινιώτης.

16:34

77':Καλή στιγμή για τον Πανσερραϊκό, ο Βοσκόπουλος δεν μπόρεσε να κάνει την προβολή μετά από σέντρα και η μπάλα έφυγε άουτ.

16:33

76': Κίτρινη κάρτα για τον Μασούρα.

16:32

Ύστερα από ασθενή απόκρουση του Μέλκα σε σουτ του Ολαϊτάν, ο Ενγκόγκ από πλάγια και ουσιαστικά όντας εξουδετεροωμένος ο Μέλκας, έκανε το 2-0.

16:31

75':ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:29

Κόρνερ του Σαββίδη από τα αριστερά, η μπάλα πέρασε από τους αμυνόμενους, ο Ενγκόγκ έκανε το κοντρόλ και με δυνατό σουτ έκανε το 1-0.

16:28

73':Κίτρινη κάρτα στον Τσούτση.

16:28

73':ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:27

72': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Κάκκο στην θέση του Τσουβαλτζίδη.

16:23

67': Δυνατό σουτ του Καθάριου, έπεσε και έδιωξε ο Μέλκας.

16:22

66': Κίτρινη κάτα στον Τσουβαλτζίδη.

16:21

65': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Έξω ο Τσομαχασβίλι, μέσα ο Τσούτσης

16:19

63': Ο Καθάριος έδωσε στα δεξιά στον Ολαϊτάν, εκείνος έκανε το διαγώνιο σουτ, αλλά ο Μέλκας ήταν σταθερός για πολλοστή φορά.

16:16

60': Δυνατό σουτ του Ενγκόγκ, πάνω στον Μέλκα η μπάλα.

16:14

56': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Έξω ο Φουσού, μέσα ο Τσιμίκας.

16:12

55': Κούρσα του Βουκελάτου από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή αλλά το σουτ που έκανε απέκρουσε ο Μέλκας. Στην εξέλιξη της φάσης ο Ολαϊτάν έκανε με φάλτσο το σουτ, αλλά η μπάλα έφυγε άουτ.

16:11

54': Κόρνερ από τα αριστερά με τον Σαββίδη, ο Γκιοατά πήρε την κεφαλιά αλλά ο Μέλκας απομάκρυνε.

16:10

53': Ωραία προσπάθεια του Ολαϊτάν, ο οποίος έδωσε στον Ενγκόγκ, εκείνος όμως καθυστέρησε πολύ να κάνει το σουτ, με την μπάλα να φεύγει έξω.

16:09

53': Κίτρινη κάρτα στον Ολαϊτάν

16:07

51': Ο Καθάριος έκανε ωραία κίνηση αποφεύγοντας τους αντιπάλους του, μπήκε στην περιοχή αλλά το σουτ που έκανε ήταν αποκαρδιωτικό, με την μπάλα να φεύγει πολύ άουτ.

16:06

50': Κίτρινη κάρτα για τον Τσελεπίδη.

16:01

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

15:47

Τέλος του πρώτο μέρους. Στο 0-0 οι δύο ομάδες.

15:46

15:46

45': Σουτ του Βουκελάτου από τα αριστερά συγκλείνοντας προς το κέντρο, η μπάλα άουτ.

15:43

43': Κόρνερ από τα αριστερά με τον Σαββίδη, ο Σταυρόπουλος πήρε την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

15:42

42': Οφσάιντ ο Κανούλας. Σωστή η υπόδειξη.

15:41

40': Κίτρινη κάρτα στον Καψάλη

15:37

37': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Πανιώνιο, ο Ενγόγκ έκανε ένα σκαστό σουτ, όμως ήταν αδύναμο, με τον Μέλκα να μπλοκάρει σταθερά.

15:31

30': Μπαλιά στην πλάτη της άμυνας από τα δεξιά, ο Ενγκόγκ μπήκε στην περιοχή, έκανε το σουτ, αλλά ο Μέλκας απομάκρυνε σε κόρνερ.

15:28

27': Ξαφνικό σουτ από τον Μασούρα, με διπλή προσπάθεια ο Μέλκας.

15:21

Τίποτα το αξιόλογο μέχρι στιγμής, παραμένει το 0-0.

15:15

14': Ο Πανιώνιος έκλεψε την μπάλα ψηλά, ο Ν' Γκόγκ πάσαρε στον Σαββίδη, ο οποίος έστειλε την μπάλα πάνω στον Μέλκα.

15:14

13':Οφσάιντ ο Ολαϊτάν, σωστή υπόδειξη.

15:11

11': Σέντρα του Τσουβαλτσίδη από τα δεξιά, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά, αλλά τελικά απομακρύνεται.

15:08

7': Ο Μασούρας εξαπέλυσε σουτ από μακριά, ο Μέλκας απέκρουσε σε κόρνερ

15:05

4': Σέντρα από τα αριστερά για τον Πανσερραϊκό, ο Κανούλας πήγε να πάρει την κεφαλιά, αλλά έκανε φάουλ.