7
21:22

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανελευσινιακός - ΠΑΟΚ 0-7.

21:21

90'+4: Οφσάιντ ο Κουλούρης. Σωστή υπόδειξη.

21:20

90'+3: Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Περέιρα εκτελεί από τα δεξιά, ο Κουλούρης σκοράρει με το κεφάλι, αλλά το γκολ δεν μετρά ως επιθετικό φάουλ.

21:19

90': Ο Κουλούρης στρώνει με το κεφάλι, ψηλοκρεμμαστό σουτ Πέλκα από το ύψος της περιοχής και δεξιά και... μέσα, 0-7.

21:18

Τρία τα λεπτά τον καθυστερήσεων...

21:18

ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:16

88': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Περέιρα από τα δεξιά, κεφαλιά Μαλεζά, άουτ.

21:14

86': Σουτ Σάκχοφ από θέση έξω αριστερά, άουτ...

21:13

Κατέβασε... ταχύτητα ο ΠΑΟΚ πλέον...

21:05

Ο Πέλκας μπαίνει στην περιοχή του Πανελευσινιακό, ωραίο πλασέ από θέση τετ α τετ και 6-0.

21:04

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:03

Σέντρα στα καρέ του Πανελευσινιακού, κεφαλιά Μυστακίδη, η μπάλα σταματά στο δεξί δοκάρι και στην επαναφορά ο Κουλούρης με κοντινό πλασεδάκι κάνει το 0-5.

21:02

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:01

73': Συρτό διαγώνιο σουτ Κουλούρη από θέση μέσα δεξιά, ο Στεργιώτης πέφτει και μπλοκάρει σταθερά.

20:57

Ο Σάκχοφ από τα αριστερά σουτάρει δυνατά, ο Στεργιώτης διώχνει προσωρινά και ο Μυστακίδης από κοντά με προβολή κάνει το 0-4.

20:57

20:56

69': Τρίτη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Ορφανίδης αντί του Παλαιολόγου.

20:55

68': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά με τον Πέλκα, με πάσα τελικά, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

20:51

64': Άλλη μια φάση για τον ΠΑΟΚ σε δυνατή κεφαλιά Μυστακίδη, που περνά άουτ.

20:51

64': Ολοκληρώνει τις κινήσεις του ο Βλάνταν Ίβιτς με δύο αλλαγές. Ο Κοροβέσης αντί του Κίτσιου και ο Πουγγούρας μέσα αντί του Βαρέλα.

20:50

63': Ο Κουλούρης μέσα στην περιοχή, σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής, διώχνει ο τερματοφύλακας της ομάδας της Ελευσίνας.

20:49

62': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Πέλκα, περνά ανεκμετάλλευτο...

20:48

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Μουντοκαλάκης αντί του Κορομηλά.

20:46

Σουτ Πέλκα μέσα από την περιοχή, ο Στεργώτης διώχνει προσωρινά και ο Σάκχοφ στην επαναφορά με κοντινή κεφαλιά γράφει το 0-3.

20:46

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:44

57': Σουτ Κουλούρη από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

20:44

56': Σουτ Περέιρα από τα δεξιά, στην αγκαλιά του Στεργιώτη.

20:41

54' Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κουλούρης στη θέση του Αθανασιάδη.

20:41

54': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Περέιρα από τα αριστερά, απευθείας άουτ.

20:39

Σέντρα Δεληγιαννίδη, μόνος του ο Περέιρα παίρνει την κεφαλά στο ύψος της μικρής περιοχής και 0-2.

20:39

52': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:36

Σέντρα από τα αριστερά Δεληγιαννίδη, η μπάλα βρίσκει και στον Γραικό και ο Αθανασιάδης με κεφαλιά "ψαράκι" στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 0-1.

20:36

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:35

48': Ωραία ατομική ενέργεια Παλαιολόγου, σουτ από τα 25 μέτρα, άουτ.

20:35

48': Μακρινό σουτ Πέλκα, άουτ.

20:34

47': Γύρισμα Πέλκα από τα αριστερά, μαζεύει ο Στεργιώτης.

20:33

46': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Από τα αριστερά με τον Πέλκα και νέο κόρνερ, διώχνουν οι αμυντικοί των γηπεδούχων δύσκολα...

20:33

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

20:33

46': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Δημόπουλος αντί του Κωστόπουλου.