0
21:24

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:23

Λήξη αναμέτρησης, νίκη 1-0 για τα Τρίκαλα και πρόκριση στην επόμενη φάση. Εκτός Κυπέλλου η ΑΕΛ.

21:23

"Κι άλλο, κι άλλο" φωνάζει ο κόσμος του ΑΟΤ που θέλει δεύτερο γκολ.

21:20

21:19

Ο Γιαννιτσάνης φεύγει στην κόντρα, τσιμπά την μπάλα προ του Καβουσάκη, που είχε βγει πολύ μακριά, και με πλασέ εκτός περιοχής και από πλάγια δεξιά σκοράρει και κλειδώνει την πρόκριση για τον ΑΟΤ.

21:18

90': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

21:16

Προσπαθούν να ροκανίσουν τον χρόνο οι γηπεδούχοι.

21:13

84': Σαρακατσάνος αντι Στεφανοβιτς για τα Τρίκαλα.

21:12

83': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ! Ο Ντέλετιτς κάνει δυνατό διαγώνιο σουτ και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι του Σιδεράκη. Στην επαναφορά ο Ντοντό στέλνει την μπάλα άουτ.

21:11

82': Κιτρινη στον Μαρουκάκη.

21:09

81': Κίτρινη στον Γιαννιτσάνη.

21:09

80': Ευκαιρια για τα Τρικαλα. Ο Στεφάνοβιτς σουτάρει από μέσα αριστερά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

21:07

78': Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Μαρουκακης από πλάγια δεξιά κάνει γύρισμα αντί να τελειώσει τη φάση και δεν μπαίνει κανένας συμπαίκτης του στην πορεία της μπάλα.ς

21:04

75': Μακρινό σουτ από τον Μουμίν, άουτ η μπάλα.

21:03

75': Στη θεση του Κουτσιανικούλη ο Καπός για την ΑΕΛ.

21:01

71': Δοκιμάζει το πόδι του ο Γκόλιας, έξω η μπάλα.

20:58

70': Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

20:56

68': Δουκάκης στη θέση του Κουσκουνά για τα Τρίκαλα.

20:54

66': Κόρνερ για τα Τρικαλα. Ο Γκόλιας το εκτελεί με πάσα, βγαινει η σέντρα και δεν υπάρχει αποδέκτης εκεί που πάει η μπάλα.

20:51

Πάνω στο τείχος η εκτέλεση του Ντοντό.

20:50

61': Κίτρινη στον Μουμίν και φάουλ σε εξαιρετική θέση για την ΑΕΛ.

20:48

Στο έδαφος ο Κουσκουνάς. Τελικά δεν έχει κάτι σοβαρό.

20:45

57': Ντοντό αντί Λαμπρόπουλου για την ΑΕΛ.

20:44

55': Στη θέση του Ναβαρο ο Ουρτάδο για την ΑΕΛ.

20:41

53': Διαμαρτύρονται για χέρι του Γκόλια οι γηπεδούχοι και έχουν δίκιο. Εκτός περιοχής ήταν η παράβαση.

20:38

50': Στη θέση του Μίνγκα ο Γιαννιτσάνης για τα Τρίκαλα.

20:36

48': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελείται στο δεύτερο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

20:34

20:33

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χωρο οι δύο ομάδες.

20:17

20:15

44': Μακρινό σουτ από τον Ντέλετιτς, άουτ η μπάλα.

20:15

Αρκετες οι δυνατες μονομαχίες.

20:12

40': Μπαίνει στην περιοχή από δεξιά ο Μπαϊκαρά, κάνει και δυνατό σουτ στην κλειστή γωνιά του Καβουσάκη, ο οποίος αποκρούει.

20:08

36': Σε θέση οφσάιντ ο Κουσκουνάς. Έντονες διαμαρτυρίες από πάγκο και εξέδρα, αλλά είναι σωστή η απόφαση.

20:05

Στο έδαφος ο Κουτσιανικούλης, ο οποίος διαμαρτύρεται για ένα μαρκάρισμα που δέχτηκε.

20:01

30': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Το εκτελεί ο Γκόλιας και δεν βρίσκει συμπαίκτη του.

19:59

27': Ο Ντέλετιτς κάνει το σουτ και η μπάλα περνά εκτός.

19:58

26': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελείται στο δεύτερο δοκάρι και ο Σιδεράκης μπλοκάρει.

19:55

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

19:51

19': Κόρνερ για την ΑΕΛ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:48

17': Μακρινό σουτ του Κουσκουνά, άουτ η μπάλα.

19:46

Να παίρνει την μπάλα ο Κουτσιανικούλης θέλει ο Τσιώλης. Αυτό ζητά από τους παίκτες του.

19:45

Έχει μπει καλύτερα η ΑΕΛ.

19:41

9': Ο Λαμπρόπουλος κάνει το σουτ εκτός περιοχής και ο Σιδεράκης μπλοκάρει.

19:40

Έχει αναλάβει προσωπικά το μαρκάρισμα του Κουσκουνά ο Φάρκας, ο οποίος τον κυνηγά παντού.

19:36

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

19:32

19:30

19:26

Σχεδόν γεμάτο το γήπεδο. Στις εξέδρες βρίσκεται και ο Αλεξης Κούγιας.

19:23

Μόνο νίκη θέλουν οι "βυσσινί" κόντρα στον ΑΟΤ που παιζει για δύο αποτελέσματα.

19:19

Τελικός πρόκρισης είναι αυτό το ματς για τις δύο ομάδες. Έχει ήδη περάσει ο ΠΑΟΚ, ο οποίος παίζει στην Ελευσίνα, στην επόμενη φάση από τον συγκεκριμένο όμιλο.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι των Τρικάλων με την ΑΕΛ ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΤΡΙΚΑΛΑ
Σιδεράκης, Νικολακάκης, Γκόλιας, Βέρτζος, Λεάντρο, Μουμίν, Ριζογιάννης, Μίνγκας, Μπαϊκαρά, Στεφάνοβιτς, Κουσκουνάς.
ΑΕΛ
Καβουσάκης, Ναβάρο, Κόντορ, Γκόλιας, Φάρκας, Φατιόν, Αναστασόπουλος, Λαμπρόπουλος, Ντέλετιτς, Κουτσιανικούλης, Μαρουκάκης
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής) Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Νικολαΐδης (Μακεδονίας) 4ος: Λυμπούδης (Μακεδονίας)