5
17:04

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:01

Δεν μπορεί να συγκριθεί ο Παναιτωλικός με την Καλλιθέα, δικαία και μάλιστα με συντήρηση δυνάμεων για τους νικητές.

16:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Παναιτωλικός 1-5.

16:49

Συπληρώθηκαν τα 90'. Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

89': Σέντρα-σουτ Σμυρλή από τα αριστερά, άουτ...

16:46

88': Οφσάιντ ο Ουάρντα. Σωστή υπόδειξη.

16:44

86': Κίτρινη στον Τσίπρα.

16:42

Ο Τοπάλι κινείται από τα αριστερά, κάνει το σουτ από τη διαγώνιο της περιοχής και έξω, η μπάλα χτυπά σε σώμα αμυνομένου, αλλάζει πορεία και στα δίχτυα, 1-5.

16:42

84': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

16:40

82': Σουτ Γιαννιώτη από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή, δεν έχει πρόβλημα ο Ντούνης.

16:39

81': Οφσάιντ ο Γιαννιώτης, είναι.

16:34

76': Διαγώνιο σουτ Σμυρλή από θέση μέσα αριστερά, λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Παναιτωλικού.

16:33

75': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Γιάννης Ματζουράκης. Ο Καμαβουάκα στη θέση του Μάκου.

16:33

75': Τρίτη αλλαγή και για τον Τάκη Γκώνια για λογαριασμό της Καλλιθέας. Ο Ηλιάδης αντί του Σταματάκου.

16:31

Ο Ουάρντα βγάζει από τα αριστερά στον Ρόσα, πλασεδάκι λίγο μετά το ύψος του πέναλτι και 0-5.

16:31

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:29

71': Ο Βασιλούδης επιχειρεί το σουτ από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Ντούνης...

16:27

69': Οφσάιντ ο Σταματάκος. Είναι σωστή η υπόδειξη.

16:22

64': Κόρνερ για την Καλλιθέα, πάλι με πάσα, ανεκμετάλλευτο...

16:21

63': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Οι Γιαννιώτης, Βασιλούδης αντί των Κλέσιο και Πάουλο.

16:20

62': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα, Ο Σμυρλής στη θέση του Γουόρντεν.

16:19

61': Οφσάιντ ο Σταματάκος. Σωστή υπόδειξη.

16:18

60': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τοπάλι αντί του Κατσικογιάννη.

16:18

60': Καλοτραβηγμένο σουτ Τσίπρα, σε κόρνερ ο Κριστιάνο. Περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη του...

16:12

54': Ο Σταματάκος έβγαλε για την Τσίπρα, σουτ έξω από την περιοχή και αριστερά, ψηλά πάνω από την εστία του Παναιτωλικού η μπάλα.

16:10

52': Ο Κλέσιο από τα δεξιά αφήνει για τον Μαρκόφσκι, σουτ απο θέση μέσα αριστερά με φάλτσα, άουτ.

16:05

47': Σουτ Ουάρντα, εύκολα μαζεύει ο Ντούνης.

16:04

46': Οφσάιντ ο Κλέσιο. Είναι μπροστά όντως...