2
16:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια...

16:50

Τελευταία στον 2ο όμιλο τερμάτισαν τα Χανιά, ενώ ο Πλατανιάς πρέπει να περιμένει το ματς της Σπάρτης με τον Ολυμπιακό για να δει εάν θα προκριθεί. Οι πιθανότητες πάντως είναι με το μέρος του.

16:50

Τέλος του παιχνιδιού. Νικητής ο Πλατανιάς στο ντέρμπι με τα Χανιά με σκορ 2-1.

16:46

90+1': Μακρινό σουτ του Γιακουμάκη, κανένα πρόβλημα για τον Αθανασίου.

16:46

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων.

16:44

89': Κίτρινη κάρτα στον Γιορέντε.

16:44

89': Έξω ο Μάνιας, μέσα ο Μαργαρίτης.

16:41

86': Μακρινό σουτ του Τσουράκη, ο Αθανασίου έπεσε στην γωνία του και απομάκρυνε με γροθιές.

16:37

82': Πρώτη φάση στο δεύτερο μέρος. Οι παίκτες του Πλατανιά άλλαξαν ωραία την μπάλα και ο Γιακουμάκης που ήταν ο τελικός αποδέκτης της μπάλας, με ψαλιδάκι θέλησε να απειλήσει, αλλά ο Αθανασίου μπλόκαρε.

16:37

Τελευταία αλλαγή για τον Πλατανιά. Σκαρντοβέλι στην θέση του Ντίνα.

16:35

Ο Πλατανιάς διαχειρίζεται ορθά το ματς και παραμένει μπροστά στο σκορ.

16:29

73': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή.

16:28

72': Κίτρινη κάρτα στον Γκνιάτιτς.

16:27

72': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Μέσα ο Τσουράκης, έξω ο Ηλιάδης.

16:24

69': Κίτρινη κάρτα στον Φουρλάνο.

16:24

69': Κίτρινη κάρτα στον Θεολόγου για διαμαρτυρία.

16:23

68': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Μέσα ο Γκνιάτιτς, έξω ο Ντιλαβέρ.

16:21

65': Αλλαγή για τα Χανιά. Μέσα ο Λύρας, περνάει εκτός ο Αποστολόπουλος.

16:19

Μικρή διακοπή. Στον αγωνιστικό χώρο για χτύπημα ο Μενδρινός.

16:15

60': Σέντρα του Φουρλάνου από τα δεξιά, ο Αποστολόπουλος επιχείρησε να πάρει την κεφαλιά, αλλά οι αμυντικοί έδιωξαν.

16:12

57': Αλλαγή για τον ΑΟΧ. Έξω ο Σταματής, μέσα ο Ντούμος.

16:10

55': Φάουλ του Μάνιας στην περιοχή, κανένα πρόβλημα για τον Κοκκαλά.

16:08

Έχει μειωθεί ο ρυθμός του παιχνιδιού αναφορικά με το πρώτο μέρος.

16:01

Έναρξη του δευτέρου μέρους.

15:46

Τέλος του ημιχρόνου. Μπροστά ο Πλατανιάς στο ντέρμπι με 2-1 επί του ΑΟΧ.

15:45

15:45

45': Σέντρα του Ντίνα από τα δεξιά, ο Γιακουμάκης δεν ήταν σωστά τοποθετημένος, με αποτέλεσμα η μπάλα να πηγαίνει στον Αθανασίου.

15:45

15:44

15:43

15:42

42': Γέμισμα του Ντίνα, ο Πριντέτα πήγε να πάρει την κεφαλιά, αλλά έκανε φάουλ. Πέρασε χωρίς προβλήματα αυτή η επίθεση.

15:41

15:38

38': Ο Αποστολόπουλος πήρε την κεφαλιά έπειτα από εκτέλεση κόρνερ από τα αριστερά για τα Χανιά, η μπάλα όμως έφυγε λίγο άουτ.

15:37

15:30

30': Σουτ του Γιορέντε μέσα από την περιοχή με το δεξί, η μπάλα κατέληξε άουτ χωρίς δύναμη.

15:28

15:26

Το πλάγιο από τα δεξιά εκτελέστηκε γρήγορα, ο Ηλιάδης έκανε την σέντρα, υπήρξε ολιγωρία στην άμυνα και ο επερχόμενος Ντίνας με κεφαλιά έγραψε το 2-1.

15:25

27': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

15:23

Κάθετη μπαλιά απ' τον Ντίντακ, οι Θεολόγου και Δαμιανάκης δεν κατόρθωσαν να απομακρύνουν, ο Γιακουμάκης πήρε την μπάλα και πλάσαρε σωστά για το 1-1.

15:22

24': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

15:18

Ο Πλατανιάς πιέζει την άμυνα των γηπεδούχων για να φτάσει στην ισοφάριση.

15:12

13': Έπειτα από αναστάτωση στην περιοχή των Χανίων, οι αμυντικοί δεν κατάφεραν να διώξουν, ο Πριντέτα έκανε το σουτ, όμως ο Αθανασίου μπλόκαρε.

15:09

11':Γέμισμα Γιορέντε από τα δεξιά, ο Πριντέτα πήδηξε για να πάρει την κεφαλιά, τα κατάφερε, όμως είχε υποπέσει σε φάουλ.

15:08

8': Κίτρινη κάρτα για τον Αποστολόπουλο.

15:03

Εκτελέστηκε το κόρνερ από τα αριστερά με τον Τσουκάνη και ο Ντιλαβέρ πέτυχε αυτογκόλ στην προσπάθειά του να διώξει την μπάλα.

15:02

4:ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

15:01

3': Διαγώνιο σουτ από τα αριστερά για τα Χανιά, η μπάλα σε κόρνερ.