6
19:03

Σας ευχαριστούμε. Καλό σας βράδυ.

19:01

Εμφατικό πέρασμα των "Φαιάκων" από τη θεσσαλική πόλη, αλλά αποκλεισμός λόγω της ισοπαλίας στο ματς Λαμία-ΑΕΚ.

19:01

Τέλος αγώνα: Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα 0-6.

18:57

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:53

Με 10 η Κέρκυρα στα τελευταία λεπτά λόγω προβλήματος του Νίκιτς.

18:49

86': Ο Δημόπουλος μπαίνει στην περιοχή της Κέρκυρας, πλασάρει, αλλά δεν μπορεί να νικήσει τον Αραμπατζή.

18:45

Ο αναπληρωματικός Κόντος ακούει στο ραδιόφωνο το ματς της Λαμίας!

18:44

Σέντρα του Τρεπεκλή από δεξιά, ο Τσόπελας καλύπτει τον Γεωργακόπουλο, ο οποίος διπλασιάζει τα γκολ του με κεφαλιά-ψαράκι.

18:44

76': ΓΚΟΛ! ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ 0-6!

18:41

74': Κίτρινη στον Αραμπατζή.

18:41

74': Φάουλ σε καλή θέση για την ΑΣΑ. Ο Φέτσης εκτελεί, ο Αραμπατζής μπλοκάρει.

18:37

69': Τρίτη αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Βουκομάνοβιτς στη θέση του Μοσχάκη.

18:36

69': Τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Γκερέκος στη θέση του Επστάιν.

18:31

Όσα γκολ και να βάλει η Κέρκυρα, αν η ΑΕΚ δεν νικήσει στη Λαμία, δεν θα προκριθεί.

18:28

60': Κόρνερ από δεξιά για την Κέρκυρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:27

59': Δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Τρεπεκλής στη θέση του Γεωργίου.

18:26

Απομάκρυνση του Δημόπουλου, ο Ανδρεόπουλος κοντρολάρει, πιάνει ένα ευθύβολο σουτ με το δεξί και νικά τον Γεωργατζά και διπλασιάζει τα γκολ του.

18:26

58': ΓΚΟΛ! ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ 0-5!

18:22

54': Οφσάιντ ο Επστάιν. Δύσκολη φάση.

18:21

Ο Γεωργακόπουλος είχε σκοράρει και στο ματς Κυπέλλου με τη Λαμία (και τότε προερχόμενος από τον πάγκο).

18:20

Μπαλιά πάρε-βάλε του Επστάιν, ο νεοεισελθών Γεωργακόπουλος νικά τον Γεωργατζά και διευρύνει το προβάδισμα της ομάδας του.

18:20

52': ΓΚΟΛ! ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ 0-4!

18:15

47': Οφσάιντ ο Ξέρρας. Ορθώς δεν χρίζεται σκόρερ.

18:15

46': Δύο αλλαγές για την ΑΣΑ. Ο Φέτσης στη θέση του Καλλιβωκά και ο Τσόπελας σε εκείνη του Μπλέντι.

18:15

46': Πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Γεωργακόπουλος στη θέση του Ζορμπά.

18:14

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο.