4
16:50

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια...

16:49

Δίκαια νικητής ο Αστέρας με 4-1 επί του Αιγινιακού και πήρε την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος.

16:49

Τέλος της αναμέτρησης.

16:45

Τρία τα λεπτά του επιπλέον χρόνου.

16:44

Ο Στανισάβλιεβιτς, που κέρδισε το πέναλτι από ανατροπή του Τοπαλίδη, ήταν εύστοχος για το 4-1.

16:43

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ.

16:42

87': Πέναλτι για τον Αστερα Τρίπολης!

16:42

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.

16:38

83': Διπλή ευκαιρία για τον Αστέρα. Αρχικά ο Μάσα με σουτ στον αέρα ανάγκασε σε ωραία επέμβαση τον Τόλιο ενώ ο Φαρίνια στην εξέλιξη της φάσης, προσπάθησε να νικήσει από δύσκολη γωνία τον Τόλιο, δίχως να τα καταφέρνει.

16:36

81': Ο Ζγκούρι υποδεικνύεται λανθασμένα σε θέση οφσάιντ, την στιγμή που είχε βγει απέναντι από τον Αθανασιάδη.

16:30

75': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκούρτσα, φεύγει έξω η μπάλα.

16:27

72': Τελευταία αλλαγή για τους γηπεδούχους. Ο Παντεκίδης παίρνει την θέση του Γιαζιτζόγλου.

16:26

71': Σουτ του Κυριακόπουλου, κανένα πρόβλημα για τον Τόλιο.

16:21

66': Μακρινό σουτ του Γιαννούλη από τα αριστερά, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Τόλιου.

16:18

63': Τρίτη αλλαγή για την Τρίπολη. Φεύγει ο Τσουκαλάς, μέσα ο Γιαννούλης.

16:15

60': Αλλαγή για τον Αιγινιακό. Έξω ο Ράνγκελοφ, μέσα ο Κυζιρίδης.

16:13

58': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Στανισάβλιεβιτς περνά στην θέση του Τσιλιανίδη.

16:10

Ο Πάμπλο Μάσα μπήκε από τα αριστερά μέσα στην περιοχή και με διαγώνιο σουτ, έγραψε το 3-1.

16:10

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

16:07

53':Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Καλτσάς βρέθηκε απέναντι από τον Τόλιο σε θέση τετ α τετ ύστερα από αντεπίθεση, αλλά εκείνος σούταρε δυνατά αντί να πλασάρει, με την μπάλα να πηγαίνει άουτ.

16:06

51': Συρτό σουτ του Μάσα από μακριά, άουτ η μπάλα.

16:03

48': Ύστερα από σύγχυση στην άμυνα του Αιγινιακού, η μπάλα βρέθηκε από τα δεξιά, με τον Καλτσά να σουτάρει δυνατά και την μπάλα να περνά κόρνερ.

16:02

47': Μακρινό σουτ του Τσουκαλά από πολύ μακριά, καμία τύχη, με την μπάλα να φεύγει άουτ.

16:01

Έναρξη του δευτέρου μέρους.

16:01

Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φαρίνια μπαίνει στην θέση του Ιωαννίδη.

15:47

Τις βάσεις της νίκης αλλά και της πρόκρισης έχει βάλει ο Αστέρας Τρίπολης, που είναι ανώτερος του Αιγινιακού. 2-1 υπέρ των Αρκάδων το πρώτο ημίχρονο.

15:46

Τέλος του πρώτου μέρους.

15:46

45+1': Κεφαλιά του Μάσα, αδύναμη, μπλόκαρε ο Τόλιος.

15:45

15:43

43': Αναγκαστική αλλαγή για τον Αιγινιακό. Ο Καρακώστας βγαίνει εκτός και ο Μουκίδης περνά στην θέση του.

15:41

42': Παραλίγο αυτογκολ έπειτα από κακή συννενόηση του Μπέρτου και του Αθανασιάδη, εν τέλει ο Έλληνας αμυντικός διόρθωσε το λάθος του λίγο πριν η μπάλα περάσε την γραμμή.

15:36

36': Κίτρινη για τον Καρακώστα.

15:36

Μικρή διακοπή για χτύπημα που έχει δεχτεί ο Καλτσάς.

15:31

Ο Μάσα έκανε το ένα-δύο με τον Ινγκλέσιας, αυτός, έδωσε στον Καλτσά από τα δεξιά, ο οποίος έστρωσε στον επερχόμενο Τσιλιανίδη, που έκανε το 2-1 για τους Αρκάδες.

15:30

31':ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

15:28

29': Αριστοτεχνικό σουτ του Τσιλιανίδη από έξω δεξιά, η μπάλα ελάχιστα έξω.

15:26

26': Τρομερή ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Καλτσάς έφυγε στην πλάτη της άμυνας των γηπεδούχων έφτασε απέναντι από τον Τόλιο, όμως την τελευταία στιγμή κόπηκε.

15:23

23': Αύναμο σουτ του Τσιλιανίδη από μακριά, καμία ανησυχία για τον Τόλιο.

15:22

22': Οφσάιντ ο Ζγκούρι. Σωστή η υπόδειξη.

15:21

Μετά τα πρώτα εκρηκτικά λεπτά, ο ρυθμός έχει μειωθεί.

15:15

16': Φάουλ του Ζούρκου από τα δεξιά, ο Καρακώστας με γυριστό σουτ στέλνει την μπάλα πολλά μέτρα έξω.

15:14

15': Οφσάιντ ο Ζγκούρι. Σωστή υπόδειξη.

15:13

13': Σέντρα-σουτ του Καλτσά από τα δεξιά, η μπάλα άουτ.

15:10

Άμεση απάντηση για τους γηπεδούχους. Έπειτα από λάθος απομάκρυνση του Αθανασιάδη, ο Γκούρτσας, έκανε τρομερή ατομική ενέργεια και με περιστροφή άφησε στην πλάτη του τον Μπέρτο και πλάσαρε για το 1-1.

15:10

11': ΓΚΟΛ για τον ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ!

15:08

8': Ξαφνικό σουτ του Καλτσά έξω από την περιοχή, η μπάλα ελάχιστα άουτ.

15:06

Κόρνερ από τα δεξιά με τον Καλτσά, έπιασε την σκαστή κεφαλιά ο Ινγκλέσιας, νικώντας τον Τόλιο για το 1-0!

15:05

7':ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

15:03

4': Πρώτο σουτ στον αγώνα από τον Αστέρ4α Τρίπολης. Ο Τσιλιανίδης έκανε το σουτ από μακριά, η μπάλα αναπήδησε μπροστά στον Τόλιο, όμως εκείνος μάζεψε σταθερά.

15:01

Έναρξη του παιχνιδιού.

13:54

Με δεδομένο ότι ο Άρης έχει εξασφαλίσει την πρόκριση του, αυτό το ματς κρίνει το άλλο εισιτήριο. Η βαθμολογία του ομίλου πριν από τη σέντρα είναι: 1. Άρης 4, 2. Αστέρας Τρίπολης 4, 3. Αιγινιακός 3, 4. Βέροια 0.

01:01

Καλησπέρα σας, το ματς Αιγινικός - Αστέρας Τρίπολης για την 3η αγωνιστική του 5ου όμιλου της β' φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας ξεκινά στις 15.00 της Τρίτης (13/12).