Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:29

Μένει έκτος ο ΠΑΣ Γιάννινα, έναν βαθμό πίσω από τον πέμπτο Πανιώνιο.

21:28

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ολυμπιακό με 2-0. Σημαντικό τρίποντο για τους Πειραιωτες, που πάνε ξανά στο +7 από τον Παναθηναϊκό.

21:27

Ο Μιλιβόγεβιτς πετά στον χώρο την μπάλα και ο Σεμπά κρεμά τον Περιστερίδη που βγήκε χωρίς λόγο. Μεγάλο λάθος του τερματοφύλακα του ΠΑΣ και πολύ ωραίο τελείωμα του Βραζιλιάνου για το 0-2.

21:27

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:26

90'+1: Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Κόντε χορεύει τον προσωπικό του αντίπαλο, αλλά σημαδεύει πάλι τον Λεάλι.

21:26

21:25

90': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Μάρτινς δίνει στον Καμπιάσο, εκείνος κάνει παράλληλο γύρισμα και από κοντά το τακουνάκι του Ιντέγιε σταματά στα σώματα.

21:24

89': Κίτρινη στον Μποτία.

21:23

88': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Ναδάλες δίνει στον Κόντε, εκείνος κάνει κακό τελείωμα και σημαδεύει τον Λεάλι.

21:20

Προσπαθούν οι γηπεδούχοι να γίνουν απειλητικοί.

21:17

82': Σε θέση οφσάιντ συλλαμβάνεται ο Κούτρης. Οριακή η φάση.

21:16

81': Στη θέση του Ακόστα ο Ναδάλες για τον ΠΑΣ.

21:14

79': Στη θέση του Καρντόσο ο Καμπιάσο για τον Ολυμπιακό.

21:12

77': Στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακού φεύγει ο Κόντε και υποδεικνυεται λανθασμένα σε θεση οφσάιντ.

21:10

76': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Βαθιά μπαλιά στην πλάτη της άμυνας του Ολυμπιακου, ο Κούτρης κάνει το σουτ και η μπάλα φεύγει στην εξωτερική λευρά των διχτυών.

21:10

75': Κόντε αντί Ζάιρο για τον ΠΑΣ.

21:06

Πρώτο γκολ με τη φανέλα του Ολυμπιακου για τον Παραγουανό σε 14 ματς.

21:03

Ο Σεμπά βγάζει τη σέντρα από αριστερά, κανένας παίκτης του ΠΑΣ δεν πηγαίνει στην πορεία της μπάλας και ο Καρντόσο από κοντά σκοράρει. Έχουν χάσει εντελώς τη φάση οι στόπερ των γηπεδούχων και κυρίως ο Μιχαήλ.

21:03

68': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:01

66': Κίτρινη στον Μιλιβόγεβιτς.

21:01

66': Στη θέση του Φορτούνη ο Ιντέγιε για τον Ολυμπιακό. Με δύο φορ πλέον οι "ερυθρόλευκοι".

20:58

63': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης το εκτελεί και ο Ζάιρο παραχωρεί νέο κόρνερ. Και αυτό στο πρώτο δοκάρι με την μπάλα να απομακρύνεται.

20:54

59': Στη θέση του Μαμπουλού ο Γαρουφαλιάς για τον ΠΑΣ.

20:53

58': Στη θέση του Ελιουνουσι ο Πάρντο για τον Ολυμπιακό.

20:51

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ολυμπιακός και το ματς παίζεται στο μισό γήπεδο.

20:48

53': Ο Μάρτινς δοκιμαζει το πόδι του και στέλνει την μπάλα αρκετά εκτός.

20:46

52': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Το εκτελεί ο Κοζορωνης και ο Λεάλι διώχνει.

20:45

50': Κίτρινη στον Φιγκέιρας.

20:44

49': Έξαλλος ο Περιστεριδης, ζητά επιθετικό φάουλ και παίρνει κίτρινη.

20:44

49': Κάνει λάθος ο Περιστερίδης, αλλά ο Σεμπά αργεί και τελικά το σουτ του Ρετσου στη συνέχεια φεύγει άουτ.