0
19:07

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ!

19:07

Ο ΠΑΟΚ φτάνει τις πέντε σερί νίκες στη Σούπερ Λίγκα ως γηπεδούχος σε αναμετρήσεις με τον Πλατανιά.

19:06

90+3' Τέλος του αγώνα

19:03

+3' καθυστερήσεων

19:02

89': Ο κορυφαίος του ΠΑΟΚ καταχειροκροτείται και αντικαθίσταται από τον Κίτσιου.

19:01

Ο Κρέσπο κέρδισε τη μπάλα στη μεσαία γραμμή και διένυσε αρκετά μέτρα μαζί της μοιράζοντας στον Ροντρίγκες κι εκείνος "έκοψε" στην περιοχή του Πλατανιά... Ο Μπανανά έκανε το 3-0 με αυτογκόλ!

19:01

87': ΓΚΟΛ!!! 3-0 για τον ΠΑΟΚ!

18:57

82': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Μενδρινός πέρασε αντί του Γουνδουλάκη.

18:55

81': Ο Μάτος κερδίζει τις κόντρες από δεξιά και μοιράζει τη μπάλα στον Μπίσεσβαρ και εκείνος στον Τζάλμα Κάμπος που δίνει εκ νέου στον Λέο Μάτος. Ο Βραζιλιάνος πατά περιοχή, μένει όρθιος και πλασάρει στην αριστερή γωνία του Σωτηρίου!

18:55

81': ΓΚΟΛ!!! 2-0 για τον ΠΑΟΚ!

18:51

77': Σέντρα του Στάθη, διώχνει ο Λέο Μάτος μακριά.

18:48

74': Σε θέση οφσάιντ ο Γουνδουλάκης.

18:48

74': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σάκχοφ αντικαθιστά τον Τσίμιροτ

18:47

73': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ντίλαβερ αντικαθιστά τον Αποστολόπουλο.

18:46

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Μανούσος έφυγε στην πλάτη του Βαρέλα και σουτάρει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

18:45

72': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ και ο Βαρέλα στέλνει τη μπάλα άουτ.

18:44

71': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ! Ο Ροντρίγκες εκτελεί από αριστερά, διώχνει ο Σωτηρίου με γροθιές.

18:42

68': Ο Μπίσεσβαρ παίρνει την κόντρες και σουτάρει για να διώξει ο Σωτηρίου!

18:41

67': Ο Κάμπος εκτελεί το κόρνερ από δεξιά και ο Βαρέλα παίρνει την κεφαλιά δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Σωτηρίου!

18:41

67': Ο Αθανασιάδης φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Πλατανιά και οι φιλοξενούμενοι παραχωρούν κόρνερ!

18:40

66': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ντίνας αντικαθιστά τον Κάργα.

18:36

63': Σε θέση οφσάιντ ο Μανούσος -σωστή- η απόφαση.

18:36

Το γκολ αφιερώθηκε σ' έναν εκ των φροντιστών του ΠΑΟΚ.

18:35

61': Ο Ροντρίγκες εκτελεί φάουλ από αριστερά και ο Λέο Μάτος βρίσκει ελάχιστα τη μπάλα με το κεφάλι και εκείνη καταλήγει στην αριστερή γωνία του Σωτηρίου!

18:35

61': ΓΚΟΛ!!!!!! 1-0 για τον ΠΑΟΚ!

18:30

57': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Αθανασιάδης αντικαθιστά τον Κουλούρη.

18:30

57': Οφσάιντ ο Μανούσος

18:28

55': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Τζάλμπα Κάμπος εκτελεί από δεξιά, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:28

55': Ο Ροντρίγκες εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Σωτηρίου δείχνει να αιφνιδιάζεται από το γκελ της μπάλας και παραχωρεί κόρνερ.

18:21

48': Σε θέση οφσάιντ ο Ροντρίγκες σε μία φάση που πρέπει να δούμε ξανά.

18:19

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο

18:03

45+2' Λήξη α' ημιχρόνου

18:01

+2' καθυστερήσεων

18:01

45': Ο Μπίσεσβαρ εκτελεί κόρνερ από δεξιά, σε επιθετικό φάουλ υποπίπτει ο Λέο Μάτος.

18:01

44': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Βολέ του Μπίσεσβαρ, διώχνει ο Σωτηρίου!

17:59

43': Κόρνερ για τον Πλατανιά από δεξιά. Ο Βάντερσον εκτελεί και ο Κάργας αστοχεί με κεφαλιά.

17:58

42': Αντεπίθεση από τον ΠΑΟΚ! Ο Ροντρίγκες συγκλίνει από αριστερά και δοκιμάζει το δεξί του πόδι, διώχνει ο Σωτηρίου!

17:57

41': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ με τον Ροντρίγκες διώχνει ο Σωτηρίου με γροθιές.

17:55

40': Ο Κάμπος εκτελεί κόρνερ από δεξιά που μπλοκάρει ο Σωτηρίου.

17:52

36': Ο Λέοβατς εκτελεί φάουλ από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, πολλά μέτρα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Σωτηρίου.

17:50

35': Καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Σουτ του Κάμπος κοντράρεται σε σώματα αμυνόμενων για να διώξει ο Σωτηρίου! Ο Κουλούρης προσπαθεί να πλασάρει στην επαναφορά, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι. Μόνος του έπεσε ο επιθετικός του ΠΑΟΚ, τίποτα το επιλήψιμο στη φάση.

17:49

34': Καλή στιγμή για τον Πλατανιά! Ο Μανούσος ξέφυγε από τον Βαρέλα για να συγκλίνει εντός περιοχής του ΠΑΟΚ και να σουτάρει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Γλύκου.