0
18:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια.

18:52

Δίκαιο τρίποντο για τον ΟΦΗ, ήταν ανώτερος και θα μπορούσε να έχει δώσει ακόμα μεγαλύτερες διαστάσεις στο τελικό σκορ. Από την άλλη ο ΑΟΧ κράτησε όσο μπορούσε, αλλά μετά το πρώτο γκολ παραδόθηκε στην ανωτερότητα των αντιπάλων του.

18:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΟΦΗ - Χανιά 3-0.

18:49

90'+3: Κίτρινη στον Αντουκόρ.

18:49

90'+3: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ. Ο Μάνος βγάζει στον Ροβίθη σουτ από θέση μέσα αριστερά, στην αριστερη δοκό του Αθανασίου η μπάλα.

18:47

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων στο "Γεντί Κουλέ"...

18:44

88': Κίτρινη στον Δαμιανάκη.

18:39

83': Ο Μάνος έβγαλε στον Μάνο, σουτ από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

18:37

81': Κίτρινη στον Ροβίθη.

18:33

77': Τρίτη αλλαγή και για τον ΟΦΗ. Ο Μπολάκης στη θέση του Χαντί.

18:32

76': Κόρνερ για τον ΟΦΗ με τον Ράντι από τα δεξιά, απομακρύνουν οι αμυντικοί του ΑΟΧ.

18:29

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο ΑΟΧ. Ο Ζόρο αντί του Θεολόγου.

18:25

69': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Οι Ροβίθης και Μάνος αντί των Βουό και Όγκμποε.

18:21

65': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Βαθιά μπαλιά στα καρέ των Χανίων, ο Όγκμποε μπαίνει στην περιοχή, γεμάτο σουτ, η μπάλα σταματά στην δεξιά δοκό του Αθανασίου.

18:20

64': Δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά. Ο Αποστολόπουλος αντι του Ντούμου.

18:16

60': Φάουλ για τα Χανιά από τα δεξιά. Ο Μάνιας στην εκτέλεση, η μπάλα χτυπά στα σώματα παίρνει ύψος, με διπλή προσπάθεια μαζεύει ο Δαύκος.

18:15

59': Κίτρινη στον Όστοϊτς.

18:12

56': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα δεξιά, ο Ράντι εκτελεί, απομακρύνουν οι αμυντικοί του ΑΟΧ.

18:09

Ο Βουό στριφογυρίζει, σουτ ο Ζέρης απομακρύνει προσωρινά, η μπάλα φτάνει στον Ράντι, "ζυγίζει", διαγώνιο συρτό πλασέ από τα δεξιά και 3-0.

18:09

53': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:07

51': Σουτ Λύρα στην ευθεία της εστίας του ΟΦΗ, πάνω από τα δοκάρια. Αυτή είναι η πρώτη τελική του ΑΟΧ.

18:03

Ο Βουό (με τον ώμο ρίχνει τον Θεολόγου) από τα αριστερά πασάρει στον Χαντί, εκείνος μπαίνει στην περιοχή, συρτό διαγώνιο σουτ από θέση μέσα αριστερά και 2-0.

18:03

47': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!