1
21:26

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:25

Μόλις η δεύτερη ήττα για τον Ατρόμητο στο πρωτάθλημα επί Κορακάκη. Στο -4 από την κορυφή με ματς περισσότερο πλέον οι "πράσινοι".

21:24

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Παναθηναϊκό με 1-0. 2/2 Ο Ουζουνίδης στο πρωτάθλημα.

21:23

90'+2: Ο Στόιτσεφ κάνει σουτ εκτός περιοχής και στελνει την μπάλα ψηλά.

21:21

21:19

89': Στη θέση του Βιγιαφάνιες ο Βλαχοδημος για τον Παναθηναϊκό.

21:18

88': Κίτρινη στον Ρέις.

21:16

85': Ο Λημνιός βγάζει τη σέντρα, ο Λαζαρίδης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

21:15

85': Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ απευθείας και σημαδεύει το τείχος.

21:12

81': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μπουμάλ εκτός περιοχής και ο Γκορμπούνοφ βγάζει δύσκολα.

21:11

80': Στη θέση του Ιμπάρμπο ο Ρέις για τον Παναθηναϊκό.

21:09

78': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, η φάση σταματά για οφσάιντ του Παπαδόπουλου στη συνέχεια.

21:07

Έχει πρόβλημα ο Ιμπάρμπο, ειναι κοντά του ο ιατρικό επιτελείο.

21:04

74': Κειτα αντί Μπάγκα για τον Ατρόμητο.

21:02

71': Καλοζυγισμένο σουτ από τον Μπεργκ, λίγο έξω η μπάλα.

21:01

70': Στη θέση του Εμποκού ο Μπουμάλ για τον Παναθηναϊκό.

20:59

"Πάρτε ανάσες να κοντρολάρουμε το ρυθμό", λέει στους παίκτες του ο Ουζουνίδης.

20:56

66': Λάθος εκτίμηση από τον Κοντοέ, ο Εμποκού παίρνει την μάλα, κάνει και το γύρισμα και ο Φυτανίδης παρά λίγο να βάλει αυτογκόλ. Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ.

20:53

62': Στη θέση του Μπρίτο ο Στόιτσεφ για τον Ατρόμητο.

20:51

Συνεχείς οι παρατηρήσεις του Ουζουνίδη στους παίκτες του.

20:48

57': Κίτρινη στον Εμποκού για δυνατό μαρκάρισμα.

20:44

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Βιγιαφάνιες.

20:42

52': Ο Εμποκού κάνει την πάσα για τον Ιμπάρμπο, εκείνος δεν πιάνει καλά το σουτ και αστοχεί.

20:39

49': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

20:36

46': Σέντρα στο δευτερο ημίχρονο.

20:34

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:19

20:18

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:17

Ο Ιμπάρμπο βγάζει εξαιρετική πάσα για τον Μπεργκ, ο Γκορμπούνοφ αποκρούει το πλασέ του με το πόδι αλλά ο Σουηδός με δεύτερη προσπάθεια σκοράρει.

20:17

45': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:14

42': Κίτρινη στον Ιμπάρμπο.

20:12

40': Εκτελείται το κορνερ, ο Φυτανιδης παιρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:11

39': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Λημνιος μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το γύρισμα και πάνω που κάνει το σουτ ο Τόνσο κοντράρεται και η μπάλα φεύγει κόρνερ.

20:08

36': Λάθος από τον Φυτανιδη, ο Εμποκού παίρνει την μπάλα, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

20:06

34': Κιτρινη στον Ζέκα

20:05

33': Ο Εμποκού το εκτελεί, η μπάλα κοντράρει στο τείχος και φεύγει κόρνερ.

20:05

32': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Παναθηναϊκό.

20:01

28': Μπαίνει στην περιοχή από δεξιά ο Τονσο, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλα.

19:58

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Παναθηναϊκός ψάχνοντας διαδρόμους.

19:54

22': Κίτρινη στον Φυτανίδη.

19:51

19': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Μπρίτο σπάει την μπάλα για τον Παπαδόπουλο, εκείνος από μέσα δεξιά σουτάρει και ο Βλαχοδήμος αποκρούει.

19:51

19': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναικό! Ο Μπεργκ βγαίνει μόνος του με τον Γκορμπούνοφ αλλά δεν μπορεί να σημαδέψει σωστά.

19:49

18': Ο Λημνιός σουτάρει από μέσα δεξιά, αλλά σημαδεύει τον συμπαίκτη του Μπρίτο.

19:48

16': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Βιγιαφάνιες κρατάει όσο πρέπει, δίνει στον Μπεργκ, εκείνος πλασάρει από μέσα δεξιά και ο Γκορμπούνοφ αποκρούει.

19:47

15': Παπαδόπουλος αντι Λε Ταλέκ για τον Ατρόμητο.

19:43

Έχει ενοχλήσεις ο Λε Ταλέκ και τώρα πέφτει στον αγωνιστικό χώρο. Ζητά αλλαγή.

19:39

Στο έδαφος ο Ιμπάρμπο, προσωρινή διακοπή.

19:38

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Παναθηναϊκός.

19:34

3': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:33

19:29

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:26

Κεκλεισμένων των θυρών είναι το παιχνίδι.

19:23

Δεύτερο ματς πρωταθλήματος για τον Μαρίνο Ουζουνιδη με το "τριφύλλι". Στο ντεμπούτο του οι "πράσινοι" κέρδισαν τον ΠΑΟΚ στη Λεωφόρο και λίγες μέρες μετά έχασαν από τη Θέλτα στο Γιουρόπα Λιγκ.

19:19

Μία από τις πιο φορμαρισμένες ομάδες του πρωταθλήματος είναι οι Περιστεριώτες, οι οποίοι επί Κορακάκη έχουν χάσει μόνο από τον Ολυμπιακό στη Σούπερ Λίγκα.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ατρομήτου με τον Παναθηναϊκό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπουνόφ, Κοντοές, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Μπιτόλο, Μπάγκα, Ούμπιντες, Μπρίτο, Τόνσο, Λημνιός, Λε Ταλέκ
Αναπ: Ν. Παπαδόπουλος, Δ. Παπαδόπουλος, Ζησόπουλος, Κεϊτά, Στόιτσεφ, Κιβρακίδης, Κατράνης
Ο. Βλαχοδήμος, Κουλιμπαλί, Μολέντο, Κουτρουμπής, Χουχούμης, Ζέκα, Λουντ, Βιγιαφάνιες, Ιμπάρμπο, Μπεργκ, Εμποκού
Αναπ: Ρέις, Μπουμάλ, Λέτο, Στιλ, Μέστο, Ιβανόφ, Π. Βλαχοδήμος
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου) Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας), Δημητριάδης (Μακεδονίας) 4ος: Σελίμος (Λακωνίας)