-
0
16:53

16:52

Προσπάθησε αρκετά στο δεύτερο ημίχρονο ο Ηρακλής, αλλά δεν κατάφερε να πάρει αποτέλεσμα στο Αγρίνιο και παραμένει τελευταίος.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Παναιτωλικό με 2-0.

16:51

90'+3: Ο Πάουλο δίνει στον Κλέσιο, εκείνος κατεβάζει, κάνει και διαγώνιο σουτ και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Χουάντερσον.

16:49

16:47

Στο έδαφος ο Κλεσιο, προσωρινή διακοπή.

16:44

Ο Κλεσιο κάνει ωραία ενέργεια, περνά τον Μπαρτολίνι και τον Σαραμαντά, βγάζει την παράλληλη μπαλιά και ο Μαρκόφσκι από το μισό μέτρο κάνει το 2-0.

16:44

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:42

84': Κίτρινη στον Λεντέσμα.

16:41

83': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ, ο Μπαρτολίνι παίρνει την κεφαλιά και ο Κυριακίδης πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση.

16:38

80': Στη θέση του Κούρου ο Λάμπρου για τον Ηρακλή.

16:38

79': Εκτελεί φάουλ ο Λεντέσμα, ο Μαρκόφσκι παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:35

Ο Ρόσα έκανε ζέσταμα και όταν είδε πως δεν θα μπει εκείνος και τελικά δεν θα παίξει σήμερα, δάκρυσε!

16:34

76': Στη θέση του Ουάρντα ο Λεντέσμα για τον Παναιτωλικό. Απορεί ο Αιγύπτιος που βγαίνει, είναι εμφανώς δυσαρεστημένος.

16:34

75': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Ο Λεοζίνιο το εκτελεί και η κεφαλιά του Περόνε φεύγει άουτ.

16:32

Πιέζει ο Ηρακλής για την ισοφάριση.

16:28

70': Ο Μαρκόφσκι κάνει το σουτ από μέσα αριστερά και αστοχεί.

16:27

68': Κάνει σουτ εκτός περιοχής ο Καμαβουάκα, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

16:25

67': Μαρκόφσκι και Καμαβουάκα μπαίνουν για τον Παναιτωλικό, Τομανέ και Φερέιρα

16:24

66': Εκτελεί φάουλ ο Λεοζινιο, ο Ζιαμπάρης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:22

64': Βρίσκει χώρο ο Ουάρντα εκτός περιοχής, κάνει και το σουτ και η μπάλα φεύγει ψηλά.

16:21

Έχει ανοίξει το ματς.

16:17

59': Στη θέση του Στάμου ο Αγγελόπουλος για τον Ηρακλή.

16:15

Στο έδαφος ο Μπαρτολίνι, προσωρινή διακοπή.

16:14

55': Το εκτελεί ο Πάουλο, στο τείχος η μπάλα.

16:13

Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό.

16:11

Προσπαθεί να πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Ηρακλής.

16:07

Δεύτερο σκληρο φάουλ του Σταμου, τη γλιτώνει με παρατηρήσεις.

16:06

48: Κίτρινη στον Στάμου.

16:04

46': Στη θέση του Πασά ο Λεοζίνιο για τον Ηρακλή.

16:04

16:01

15:47

15:46

45'+2: Κίτρινη στον Μύγα.

15:45

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:44

45': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΗΡΑΚΛΗ! Γινεται η σέντρα από δεξιά, ο Περόνε παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο.

15:44

45': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΗΡΑΚΛΗ! Ο Περόνε κανει εξαιρετική κάθετη για τον Πασά, εκείνος πλασάρει από μέσα δεξιά και ο Κυριακίδης αποκρούει.

15:41

42': Σέντρα από τον Μύγα, ο Ουάρντα παίρνει την κεφαλια και δεν βρίσκει στόχο.

15:39

40': Φάουλ του Φερέιρα με δύναμη, διώχνει ο Χουάντερσον με γροθιές.

15:37

Έχει πολλά προβλήματα ο Ηρακλής στο να κρατήσει την μπάλα.

15:34

35': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Ο Φερέιρα εκτελεί φάουλ, ο Κούσας παίρνει κεφαλιά προς τα πίσω και η μπάλα πηγαίνει στο δεξί δοκάρι του Χουάντερσον.

15:29

30': Επικίνδυνη σέντρα του Πάουλο, δεν παίρνει την κεφαλιά ο Ουάρντα.

15:27

Στο 62-38% η κατοχή για τους γηπεδούχους.

15:24

Έχει τον έλεγχο ο Παναιτωλικός.

15:21

22': Κίτρινη στον Μάκο.

15:20

21': Κίτρινη στον Περόνε.

15:19

Ο Κλέσιο μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, αφήνει πίσω του τον Μπαρτολίνι και με έναν κεραυνό εκτελεί τον Χουάντερσον.

15:18

19': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

15:17

18': Στα σώματα το σουτ του Τομανέ.

15:14

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Μύγας.

15:12

13': Το εκτελεί ο Μοντέιρο και ο Κυριακίδης μπλοκάρει.

15:10

11': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ηρακλη.

15:07

Έχουν μπει καλύτερα οι γηπεδούχοι.

15:04

4': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:01

14:58

14:55

Καλός ο καιρός στο Αγρίνιο, στους 14 βαθμούς η θερμοκρασία.

14:51

Το πρώτο του τρίποντο πανηγύρισε τη Δευτέρα ο "Γηραιός" κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα. Οι Θεσσαλονικείς έχουν ανάγκη για νέο θετικό αποτέλεσμα προκειμένου να ξεφύγουν από την τελευταία θέση.

14:48

Από την ισοπαλία με τη Βέροια εκτος έδρας προέρχονται οι Αγρινιώτες, οι οποίοι δεν έχουν νίκη τις δύο τελευταίες αγωνιστικές.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Ηρακλή ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Κυριακίδης, Μύγας, Κούσας, Μάκος, Τσοκάνης, Μάρκος Πάουλο, Χαντάκιας, Φερέιρα, Κλέσιο, Ουάρντα, Τομανέ.
Αναπ: Περνίς, Ρούσσος, Βοσνακίδης, Αγγελόπουλος, Λάμπρου, Λεοζίνιο, Λουκίνας.
ΗΡΑΚΛΗΣ
Χουάντερσον, Κυριακίδης, Στάμου, Ζιαμπάρης, Μπαρτολίνι, Σαραμαντάς, Ιντζόγλου, Κούρος, Μοντέιρο, Πασάς, Περόνε.
Αναπ: Κριστιάνο, Κουτρομάνος, Ρόσα, Ρότσα, Λεντέσμα, Καμαβουάκα, Μαρκόφσκι.
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων) Βοηθοί: Τάτσης (Ηπείρου), Πυλαρινός (Ζακύνθου) 4ος: Αρετόπουλος (Τρικάλων)