0
16:55

Σας ευχαριστούμε. Καλό βράδυ.

16:54

Η ομάδα του Μπάμπη Τεννέ νίκησε παρά το αριθμητικό μειονέκτημα και απολαμβάνει τη μοναξιά της κορυφής στη Β' Εθνική.

16:54

Τέλος αγώνα: Λαμία - Τρίκαλα 1-0.

16:49

89': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Μπουλούλης στη θέση του Βασιλόγιαννη.

16:49

87': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Κοτσώνης στη θέση του Βάντερσον.

16:47

87': Κίτρινη στον Βάντερσον.

16:46

Ο Αναστασιάδης ανοίγει το σκορ με κεφαλιά για την ομάδα του Μπάμπη Τεννές, η οποία αγωνίζεται από το 83' με 10 παίκτες.

16:44

86': ΓΚΟΛ! ΛΑΜΙΑ - ΤΡΙΚΑΛΑ 1-0!

16:41

83': ΑΠΟΒΟΛΗ για τη Λαμία. Ο Μπλάζιτς παίρνει πρόωρα την άγουσα για τα αποδυτήρια με δεύτερη κίτρινη λόγω αγκωνιάς στον Γιαννιτσάνη.

16:40

80': Τρίτη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Στογιάνοβιτς στη θέση του Δουκάκη.

16:38

76': Κίτρινη στον Αυγενικού.

16:34

Οδεύοντας προς το τελευταίο δεκάλεπτο, τίποτα δεν προμηνύει ότι θα αλλάξει η εικόνα του αγώνα.

16:30

69': Δυνατό σουτ του Ντουρμισάι, η μπάλα άουτ.

16:27

Ούτε οι αλλαγές έχουν αλλάξει την εικόνα του ματς μέχρι στιγμής.

16:25

65': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Κουσκουνάς στη θέση του Στεφάνοβιτς.

16:21

Πιο απειλητική η Λαμία στο β' ημίχρονο.

16:18

57': Πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Μπαϊκαρά στη θέση του Σερτζίνιο.

16:17

56': Κόρνερ για τη Λαμία, περνά ανεκμετάλλευτο, όπως και το μακρινό σουτ του Σπυρόπουλου.

16:15

55': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Αυγενικού στη θέση του Τσούκαλου.

16:11

51': Κίτρινη στον Μπλάζιτς.

16:10

49': Σουτ του Τσούκαλου, μπλοκάρει με άνεση ο Σιδεράκης.

16:05

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

16:04

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο.