2
16:58

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:56

Ωραίο ματς με συγκινήσεις, ο Πανσερραϊκός μέτα το 1-2 του Παναιγιάλειου σοβαρεύτηκε και επιβλήθηκε χωρίς να δώσει δικαίωμα αμφισβήτησης απέναντι στον Παναιγιάλειου, που δεν κατάφερε να εκμεταλλευτεί υ΄πέρ του το καλό ξεκίνημα του β' ημιχρόνου.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος 4-2.

16:50

90'+1: Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:49

Τρία τα λεπτά των καθυσστερήσεων...

16:45

86': Κίτρινη στον Λάντο.

16:44

85': Αλλαγή τελευταία και για τον Πανσερραϊκό. Ο Κτιστόπουλος στη θέση του Μαφουτά.

16:43

84': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μωυσίδης αντί Ντέμο.

16:40

81': Οφσάιντ ο Ξόμπλιος, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με το κεφάλι, αλλά ήταν εκτεθειμένος, δεν αλλάζει το σκορ.

16:38

Ο Βοσκόπουλος σηκώνει κεφάλι, πιάνει το ψηλοκρεμαστό σουτ από το ύψος της περιοχής, ο Στρέζος δεν μπορεί να αντιδράσει και 4-2.

16:38

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

16:35

75': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:34

74': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ξόμπλιος αντί του Μπούζα.

16:33

Ο Τσούτσης έβγαλε τη σέντρα, ο Κανούλας κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή και 3-2.

16:33

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ

16:28

68': Σουτ Κατίδη, βρίσκει η μπάλα σε αμυντικό, αλλά ο διαιτητής αντί για κόρνερ δίνει άουτ.

16:26

Σέντρα Στέβιτς από τα δεξιά, ο Τσιμίκας θα κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή και ισοφαρίζει σε 2-2.

16:26

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

16:25

65': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:22

62': Δυνατο σουτ Τσιλιγκίρη, ο Μέλκας θα μαζέψει...

16:21

61': Διπλή αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Λάντο αντί του Ρούτση και ο Κανούλας αντί του Κάκκο.

16:21

61': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μπουρλάκης στη θέση του Σκαρτσίλα.

16:21

Σέντρα στα καρέ του Πανσερραϊκού, κεφαλιά Κατίδη, η μπάλα παίρνει ύψος και ο Κρητικός με νέα κεφαλιά κάνει το 1-2.

16:20

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

16:19

59': Σουτ Τσιλιγκίρη, κόντρα και κόρνερ... Στην εξέλιξη της φάσης ο Κρητικός, πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

16:14

55': Σουτ Τσιλιγκίρης, ο Μέλκας με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει.

16:13

54': Κίτρινη στον Κατίδη (και αυτή για διαμαρτυρία).

16:10

51': Κίτρινη στον Κρητικό (για διαμαρτυρία).

16:09

50': Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ από τον Κάκκο, ο Στρέζος μπλοκάρει.