1
15:32

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

15:31

Σημαντικός βαθμός για τον Πανθρακικό, αντίθετα η Καλλονή έχασε την ευκαιρία να πάρει μια βαθιά ανάσα. Και όλα αυτά σε ένα μέτριο παιχνίδι με πολλά λάθη και μετρημένες φάσεις.

15:24

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλονή - Πανθρακικός 1-1.

15:21

Συμπληρώθηκαν τα 90', μπήκαμε στις καθυστερήσεις, τρία λεπτά.

15:21

90'+1: Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Γκαραβέλης χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του, ο Σοφιάνης αιφνιδιάζεται, σουτ κακό, άουτ, αν και μόνος με την εστία!

15:20

90': Τρίτη αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Μηλιός στη θέση του Κουρσίδη.

15:19

ΔΟΚΑΡΙ για την ΚΑΛΛΟΝΗ! Ο Λαμπράκης στην εκτέλεση φάουλ στην οριζόντια δοκό σταματά η μπάλα.

15:18

89': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για την Καλλονή, ακριβώς μέσα στο ημικύκλιο...

15:14

85': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Κυριαλάνης αντί του Ζυγκερίδη.

15:13

84': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ! Ο Ηλιάδης έβγαλε για τον Φουρκάν, σουτ και η μπάλα στη δεξιά δοκό.

15:11

81': Ολοκληρωνει τις αλλαγές της η Καλλονή. Ο Σοφιανής αντί του Άντερσον Παραΐμπα.

15:10

80': Διαγωνιο σουτ Ηλιάδη, δεν έχει πρόβλημα ο Ταΐρης.

15:09

79': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλονή. Ο Αποστόλου αντί του Γιώργου.

15:04

75': Ο Κέρι έβγαλε για τον Λαμπράκη, σουτ μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο!

15:03

74': Κίτρινη στον Πολίμο.

14:59

70': Πρώτη αλλαγή για τον Πανθρακικό... Ο Φουρκάν μπαίνει, ο Μπεκατώρος βγαίνει.

14:51

63': Πρώτη αλλαγή για την Καλλονή. Ο Λαμπράκης στη θέση του Φραγκου.

14:45

57': Ο Μπουρντουζάν μέσα στην περιοχή του Πανθρακικού, δεν θα κάνει καλό σουτ και χάνεται η ευκαιρία. Η πρώτη αξιόλογη στο δεύτερο ημίχρονο.

14:43

56': Κίτρινη στον Ηλιάδη.

14:42

55': Κίτρινη κάρτα στον Ζουλιώτη

14:32

Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

14:16

Λήξη α' ημιχρόνου, Καλλονή - Πανθρακικός στο 1-1.

14:14

43': Έχει χτυπήσει ο Πολίμος, μικρή διακοπή. Το ματς αρχίζει ξανά στο λεπτό.