1
16:56

Σας ευχαριστούμε. Καλό βράδυ.

16:55

Ανατρεπτικό ματς στα Περιβόλια, που θα συζητηθεί πολύ για τη διαιτησία και λογικά το... τρίτο ημίχρονο θα έχει πολύ ψωμί.

16:53

Αποτελεσματική και ουσιαστική η Αναγέννηση Καρδίτσας στο Αιγίνιο, πανηγύρισε την πρώτη της φετινή νίκη.

16:53

Τέλος και στα Περιβόλια: Κισσαμικός - Σπάρτη 2-1.

16:52

ΤΕΛΙΚΟ: Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3 (1', 74' Τσιλούλης, 81' Μπλέντι).

16:48

88': Κόκκινη και στον Μπουντόπουλο για διαμαρτυρίες. Με 9 παίκτες η Σπάρτη.

16:48

Πάσα του Θέου στον Μάντζη, εκείνος πλασάρει σωστά και οι γηπεδούχοι ανατρέπουν τα δεδομέμα!

16:47

88': ΓΚΟΛ! ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΗ 2-1!

16:45

86': Κόκκινη στον Οικονομόπουλο για χτύπημα εκτός φάσης. Με 10 η Σπάρτη στα τελευταία λεπτά.

16:44

Ο Μίλιτς ευστοχεί από την άσπρη βούλα και ισοφαρίζει.

16:44

85': ΓΚΟΛ! ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΗ 1-1!

16:44

84': Κίτρινη στον Παπαχρήστο.

16:43

84': Κίτρινη στον Βελλίνη.

16:43

84': ΠΕΝΑΛΤΙ υπέρ του Κισσαμικού σε ανατροπή του Mάντζη από τον Βελλίνη.

16:42

ΓΚΟΛ! Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3. Ο Μπλέντι σκοράρει στο 81' και βάζει το κερασάκι στην τούρτα.

16:34

75': Δεύτερη αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Βελλίνης αντί του Ηλιόπουλου.

16:31

72': Τρίτη αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Θέος στη θέση του Βλάχου.

16:31

ΓΚΟΛ! Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας 0-2. Ο Τσιλούλης "ξαναχτυπά" με σουτ, αυτή τη φορά στο 74', και βάζει τίτλους τέλους στο ματς.

16:30

71': Πρώτη αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Μπουντόπουλος στη θέση του Ν. Αρσενίεβιτς.

16:25

63': Κεφαλιά του Γκαλίτσιου, η μπάλα άουτ.

16:25

62': Δεύτερη αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Τιάγκο στη θέση του Μαρτίνεθ.

16:25

60': Σουτ του Μαρτίνεθ, ψηλά άουτ η μπάλα.