Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα!

16:54

15 (11), 7 (4) οι τελικές

16:51

Αστέρας Τρίπολης και Βέροια μένουν στο 0-0 στην εναρκτήρια αναμέτρηση της 14ης αγωνιστικής.

16:51

90'+4': Τέλος του αγώνα

16:47

+4' καθυστερήσεων

16:44

86': Τεράστια ευκαιρία για τη Βέροια με τον Βίτι ν' αστοχεί με κεφαλιά από εκτέλεση κόρνερ του Κάλβο και πρώτη κεφαλιά του Μπαλάφα!

16:43

85': Φοβερό σουτ του Κάλβο με πολλά φάλτσα και ο Ντοναρούμα διώχνει με το αριστερό του χέρι και ο Γιαννούλης παραχωρεί κόρνερ!

16:41

84': Ο Λόπεθ απομακρύνει κεφαλιά του Φαρίνια!

16:39

82': Κόρνερ για τον Αστέρα! Ο Μάσα εκτελεί διώχνει με γροθιές ο Λόπεθ.

16:35

78': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Τομάς περνά στο ματς και κάνει ντεμπούτο αντικαθιστώντας τον Άρτσε.

16:34

77': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φαρίνια αντικαθιστά τον Ιωαννίδη.

16:33

76': Κίτρινη κάρτα στον Χαροντάκη για φάουλ στον Γιαννούλη.

16:31

75': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Τόνι Κάλβο περνά αντί του Σαρπόνγκ.

16:28

11 (9), 5 (3) αντίστοιχα οι τελικές προσπάθειες από Αστέρα και Βέροια αντίστοιχα.

16:27

71': Μακρινό σουτ του Σαρπόνγκ, άουτ.

16:26

69': Ο Στανισάβλεβιτς εκτελεί από δεξιά διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

16:26

69':Ο Φερνάντες πασάρει στον Μάσα που σουτάρει και ο Λόπεθ παραχωρεί κόρνερ!

16:24

67': Εξαιρετική κίνηση του Σαρπόνγκ που γυρίζει από αριστερά στον Βίτι που αστοχεί με προβολή.

16:23

66': Κίτρινη κάρτα στον Φερνάντες.

16:21

65': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Στανισάβλιεβιτς αντικαθιστά τον Τσιλιανίδη.

16:21

65': Ξαφνικό βολέ του Μάσα, σε κόρνερ ο Λόπεθ!

16:17

61': Ο Τσιλιανίδης δοκιμάζει το πόδι του από μακριά και σουτάρει άουτ.

16:17

60': Αλλαγή για τη Βέροια. Στη θέση του Σισίνιο περνά ο Χαροντάκης.

16:16

59': Σουτ του Σαρπόνγκ πάνω στον Μπέρτο, μαζεύει ο Ντοναρούμα.

16:14

58': Κόρνερ για τον Αστέρα. Κακή η εκτέλεση πάνω στον Μαλόν από τον Τσιλιανίδη.

16:10

55': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Τσουκαλάς, σωστή απόφαση.

16:08

51': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μάσα πέρασε στη θέση του Κώτσιρα.

16:08

51': Κίτρινη κάρτα στον Δημούτσο.

16:06

49': Χαμηλό γύρισμα του Μαλόν, άουτ.

15:43

43': Κόρνερ για τον Αστέρα! Ο Τσιλιανίδης εκτελεί από δεξιά με τους φιλοξενούμενους να διώχνουν τη μπάλα.

15:39

39': Ο Σαρπόνγκ εκτελεί κόρνερ με πολλά φάλτσα από αριστερά, ο Ντοναρούμα παραχωρεί πλάγιο.

15:34

34': Ιωαννίδης και Τσουκαλάς παίζουν ωραία το "1-2" με τον μέσο του Αστέρα να πλασάρει άουτ πατώντας περιοχή.

15:33

34': Κίτρινη κάρτα στον Βίτι που έκανε καθυστερήσεις.