Εμφατική νίκη για την Ένωση κόντρα στον Λεβαδειακό των δέκα παικτών.

21:23

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 4-0 για την ΑΕΚ.

21:22

90'+1: Ωραία ατομική ενέργεια και συρτό σουτ από τον Μάντζιο, αποκρούει ο Μπάρκας.

21:21

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:20

89': Καλό σουτ από τον Χριστοδουλόπουλο, άουτ η μπάλα.

21:18

88': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μάντζιος από μέσα δεξιά κάνει διαγώνιο πλασέ και ο Μπάρκας πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

21:17

87': Δοκιμάζει το πόδι του ο Γαλανόπουλος και μπλοκάρει ο Μοσχονάς.

21:14

84': Στη θέση του Αραβίδη ο Χριστοδουλόπουλος για την ΑΕΚ.

21:11

Ο Αραβίδης κάνει το γύρισμα, ο Αλμέιδα με κεφαλιά σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι και στην επαναφορά από κοντά ο Ροντρίγκες κάνει το 4-0.

21:11

80': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:10

80': Στη θέση του Σιμόες ο Τσέλιος για την ΑΕΚ.

21:09

79': Αδύναμο σουτ του Αλμέιδα από μέσα αριστερά, εύκολα ο Μοσχονάς.

21:09

78': Κίτρινη στον Βασιλείου.

21:06

76': Στη θέση του Σίλβα ο Βασιλείου για τον Λεβαδειακό.

21:04

74': Στη θέση του Πέκχαρτ ο Αλμέιδα για την ΑΕΚ.

21:01

Κλίμα ευφορίας στις κερκίδες του ΟΑΚΑ.

20:58

Γίνεται η σέντρα από δεξιά από τον Αραβίδη, ο Μοσχονάς δεν διώχνει σωστά, ο Γαλανόπουλος κάνει το σουτ και σκοράρει παρά την προσπάθεια του Ουόν να διώξει.

20:57

67': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:53

63': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Ροντρίγκες, ο Πέκχαρτ παίρνει την κεφαλια και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:52

61': Ο Γκάλο κανει το γύρισμα, ο Πέκχαρτ σουτάρει στην κίνηση και η μπάλα πάει πάνω από τα δοκάρια.

20:49

58': Κίτρινη στον Μιλιάζες.

20:45

54': Ο Ροντρίγκες κάνει το γύρισμα, αλλά ο Μοσχονάς μπλοκάρει την μπάλα.

20:41

Ο Γκάλο βγάζει τη σέντρα, η μπάλα περνά στον Πέκχαρτ, εκείνος κοντρολάρει ωραία και αμαρκάριστος εκτελεί με κεραυνό τον Μοσχονά για το 2-0.

20:40

50': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:38

48': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ωραία αναπτύσσεται η ΑΕΚ, ο Γκάλο κάνει το γύρισμα, ο Γαλανόπουλος το γυριστό και ο Μοσχονάς πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

20:36

20:35

Επέστρεψαν στον αγωνιστικο χώρο οι δύο ομάδες.

20:19

20:17

45': Κίτρινη στον Μάντζιο για διαμαρτυρία.

20:16

20:12

41': Ο Ροντρίγκες βγάζει τη σέντρα, ο Πέκχαρτ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:08

37': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Ροντρίγκες πλασάρει μόνος του από μέσα αριστερά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:05

34': Τόπι αντί Μουλόπουλου για τον Λεβαδειακό.

20:04

Στο έδαφος ο Μουλοπουλος, προσωρινή διακοπή.

20:04

32': Μακρινό σουτ από τον Σιμόες, άουτ η μπάλα.

20:02

30': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Ροντρίγκες και η μπάλα απομακρύνεται.

20:01

Ο Ροντρίγκες αλλάζει με τον Σιμόες, ο Αργενινός από πλάγια αριστερά κάνει παράλληλο γύρισμα και ο Σιμόες με τακουνάκι σκοράρει από τη μικρή περιοχή.

20:01

28': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:57

25': Μακρινό σουτ του Σιμόες, άουτ η μπάλα.

19:56

Δεν μπορεί να κρατήσει την μπάλα ο Λεβαδειακός.

19:52

20': Απευθείας φάουλ από τον Γκάλο, εντελώς άστοχο. Πολύ κακή επιλογή.

19:51

20': Στη θέση του Μεντί ο Μοσχονάς για τον Λεβαδειακό.

19:48

17': Αποβάλλεται ο Ναμάσκο, με δέκα ο Λεβαδειακός! Ο Μολδαβος βγήκε πολύ μακριά και ανέτρεψε εκτός περιοχής τον Πέκχαρτ. Κακό το γύρισμα του Μεντι, κακή και η έξοδος του Ναμάσκο.

19:47

15': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Ροντρίγκες και η μπάλα απομακρύνεται.

19:44

12': Ο Ντίκντακ βγάζει τη σέντρα από αριστερά, ο Ροντριγκες πήρε την κεφαλιά και αστόχησε.

19:43

12': Καλό σουτ απο τον Γαλανόπουλο, αποκρούει ο Ναμάσκο.

19:41

Με διπλή ζώνη άμυνας ο Λεβαδειακός, ο οποίος έχει παραταχθεί με τριάδα πίσω.

19:37

5': Κίτρινη στον Μεντί.