3
16:55

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:54

Καλύτερος ο Άρης, δεν απειλήθηκε καθόλου στο β' ημίχρονο και επέβαλε πλήρως το ρυθμό του. Ο Πανελευσιναικός έχασε "χρυσή" ευκαιρία να προηγηθεί με 2-0 και μετά το 1-2 απογοητεύτηκε.

16:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανελευσινιακός - Άρης 1-3.

16:52

90'+4: Κόρνερ για τον Πανελευσινιακό από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:48

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:48

90': Καλή στιγμή για τον Πανελευσινιακό. Ο Δημόπουλος δίνει στον Ταμπάκη, διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα φεύγει παραλληλα της εστίας του Άρη και άουτ.

16:46

89': Φάουλ για τον Άρη στα 30 μέτρα και δεξιά, ο Τάτος στην εκέτλεση, καλοτραβηγμένο, σε κόρνερ ο Γκόμεζ, που περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη του.

16:45

88': Κίτρινη στον Αρβανίτη.

16:39

83':΄Σουτ Δημόπουλου έξω από την περιοχή, άουτ.

16:37

81': Τρίτη αλλαγή και από τον Αναστόπουλο για τον Άρη. Ο Τσουμάνης στη θέση του Ανάκογλου.

16:35

79': Μακρινό σουτ Κωνσταντινίδη από τα δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:32

76': Κίτρινη στον Μπούρμπο.

16:27

71': Ολοκληρωνει τις αλλαγές του ο Πανελευσινιακός. Ο Δημόπουλος αντί του Καμπούρη.

16:27

71': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Ρόβας αντί του Παυλίδη.

16:26

Ο Τάτος από τα αριστερά δίνει για τον Μιλίνουβιτς, ξεφεύγει από τους αντιπάλους τους, διαγώνιο συρτό σουτ μέσα από την περιοχή και στα δίχτυα, 1-3.

16:26

70': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:22

Υπάρχει ένταση στις εξέδρες ανάμεσα στους οπαδπύς του Άρη και του Πανελευσινιακού.

16:22

66': Κόρνερ για τον Πανελευσινιακό από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:20

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Σταματάκης στη θέση του Αγγελούδη.

16:18

62': Κόρνερ για τον Άρη από τα δεξιά με τον Τάτο, ο Μιλούνοβιτς σκοράρει, αλλά με επιθετικό φάουλ...

16:13

56': Αλλάγη για τον Πανελευσινιακό. Ο Μπρέμπος στη θέση του Ρόκα.

16:13

56': Ο Μπαργκάν μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή, συρό σουτ, διώχνει ο Γκόμεζ.

16:12

55': Σουτ Ανάκογλου, χωρις δύναμη, μαζεύει εύκολα ο Γκόμεζ.

16:09

52': Κόρνερ για τον Πανελευσινιακό με τον Ρόκα από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:06

49': Κόρνερ για τον Άρη. Με πάσα ο Τάτος για τη σέντρα από τα αριστερά, σουτ Ανάκογλου, δεν έχει πρόβλημα ο Γκόμεζ.

16:03

16:03

46': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπούρμπος στη θέση του Νέτο.