Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:54

Δεν ήταν καλός ο Ολυμπιακός, είχε προβλήματα τόσο αμυντικά όσο και στο κομμάτι της δημιουργίας και έτσι έχασε από τον ΑΠΟΕΛ και στη δεύτερη μεταξύ τους μονομαχία.

21:53

Λήξη αναμέτρησης, ήττα για τον Ολυμπιακό με 2-0. Οριστικά δεύτεροι στον όμιλό τους οι "ερυθρόλευκοι", πρώτοι πέρασαν οι Κύπριοι.

21:52

90'+4: Μπαίνει στην περιοχή ο Σεμπά, κάνει ωραία κοφτή ντρίμπλα αλλά το σουτ του χτυπά στον Μερκή και φεύγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:49

21:47

Μικρή διακοπή λόγω Βάντερμαν, ο οποίος μπήκε στα δίχτυα για να αποκρούσει το σουτ του Ντα Κόστα.

21:47

88': Μακρινό σουτ από τον Ντα Κόστα, με δυσκολία αποκρούει ο Βάντερμαν.

21:45

87': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί κόρνερ, ο Ντα Κόστα παίρνει την κεφαλιά και ο Βάντερμαν πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση.

21:44

85': Μακρινό σουτ από τον Ντομίνγκεζ, δεν βρίσκει στόχο.

21:42

Ο Γιαννιώτας τραβάει άνω του παίκτες, σπάει την κατάλληλη στιγμή την μπάλα στον Μοράις, εκείνος κάνει επικίνδυνο γύρισμα και από τη μικρή περιοχή ο Ντε Καμάργκο σκοράρει.

21:42

83': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΕΛ!

21:39

80': Στη θέση του Σωτηρίου ο Ντε Καμάργκο για τον ΑΠΟΕΛ.

21:36

78': Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί φάουλ, ο Ντα Κόστα παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:35

76': Ντομίνγκεζ και Μανθάτης μπαίνουν για τον Ολυμπιακό, Φορτούνης και Ντε λα Μπέγια βγαίνουν.

21:32

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Μιλάνοφ.

21:29

71': Επικίνδυνη σέντρα-σουτ από τον Ανδρούτσο, διώχνει ο Βάντερμαν σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:25

67': Κίτρινη στον Βιάνα.

21:25

67': Ορλάντι αντί Μπερτόγλιο για τον ΑΠΟΕΛ.

21:24

66': Ανδρούτσος αντί Μάρτινς για τον Ολυμπιακό.

21:22

63': Κακό σουτ από τον Φορτούνη εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

21:20

61': Επικίνδυνη σέντρα από δεξιά από τον Γιαννιώτα, δεν προλαβαίνει για λίγο ο Σωτηρίου να μπει στην πορεία της μπάλας.

21:18

60': Γιαννιώτας αντί Εφραίμ για τον ΑΠΟΕΛ.

21:13

55': Καλό σουτ εκτός περιοχής από τον Φορτούνη, μπλοκάρει ο Βάντερμαν σε δύο προσπάθειες.

21:10

51': Κίτρινη στον Αλεξάνδρου.

21:09

Στο έδαφος ο Μάρτινς, προσωρινή διακοπή.

21:07

48': Σουτ του Ιντέγιε από το ημικύκλιο, άουτ η μπάλα.

21:04

Μόλις φάνηκε στην τηλεοπτική κάλυψη πως χρεώθηκε ως αυτογκόλ του Ντα Κόστα το μοναδικό έως τώρα τέρμα της αναμέτρησης. Ο Σωτηρίου με τον ώμο έδωσε κατεύθυνση στην μπάλα προς την εστία, αλλά εκείνη στη συνέχεια κόντραρε και στον Μαροκινό.