0
17:04

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:59

Τα Τρίκαλα μετά το γκολ έκαναν διαχείριση και έδωσαν χώρο στον ΟΦΗ, ο οποίος βελτιώσε την εικόνα του και προσπάθησε, αλλά δεν κατάφερε να σώσει ούτε το βαθμό της ισοπαλίας. Ως γενική εικόνα, πάντως, ο ΑΟΤ το άξιζε το τρίποντο.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Τρίκαλα - ΟΦΗ 1-0.

16:51

Συμπληρώθηκαν τα 90'... Τέσσερα τα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:49

89': Στην αντεπίθεση τα Τρίκαλα, ο Γιαννιτσάνης έδωσε στον Κουσκουνά, σουτ μέσα από την περιοχή, σε κόρνερ ο Δαύκος, που περνά ανεκμετάλλευτο.

16:48

88':Τεράστια ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Σέντρα Ράντι από τα δεξιά, εξ επαφής κεφαλιά Βουό, μεγάλη επέμβαση Σιδεράκη, κρατά το μηδέν για την εστία των Τρικάλων.

16:42

82': Καλή ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Απρόσεκτο διώξιμο Σιδεράκη με τις γροθιές μετά από σέντρα Όκμπουε, η μπάλα έφτασε στον Ράντι, σουτ από το ύψος της περιοχής, μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

16:41

81': Ωραία ενέργεια του Βουό, που έδωσε σε Όκμπουε, σουτ από θέση βολής, η μπάλα βρίσκει στον Βέρτζο και ο Σιδεράκης μπλοκάρει.

16:39

79': Οφσάιντ ο Κουσκουνάς. Σωστή υπόδειξη.

16:38

78': Μπαλιά Στεφάνοβιτς για τον Γιαννιτσάνη, σουτ από το ύψος της περιοχής, πήγε να κρεμάσει Δαύκο, η μπάλα πάνω από την εστία του ΟΦΗ.

16:34

74': Τρίτη αλλαγή και για τον ΟΦΗ. Ο Μάνος στη θέση του Μιλοσάβλιεφ.

16:30

71': Ολοκληρώνουν τις αλλαγές τους τα Τρίκαλα. Ο Σερτζίνιο αντί του Μπαϊκαρά.

16:25

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά...

16:21

62': "Απαντά" αμέσως από τον πάγκο ο Γεωργιάδης. Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Κουσκουνάς στη θέση του Δουκάκη.

16:19

60': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Όκμποε αντί του Χαντί.

16:14

Γέμισμα Μουμίν σχεδόν από το κέντρο για τον Μπαϊκαρά, που με τη σειρά του κάνει κεφαλιά-πάσα σε Γιαννιτσάνη, ο τελευταίος με το κεφάλι μέσα από την περιοχή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 1-0.

16:14

54': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:12

52': Ατομική ενέργεια Μπαϊκαρά, ξέφυγε από τον Κιάσσο, πλασέ μέσα από την περιοχή, αλλά χωρίς δύναμη, δεν έχει πρόβλημα ο Δαύκος.

16:09

49': Σουτ Ριζογιάννη έξω από την περιοχή, άουτ.

16:08

48': Φάουλ Γκόλια από τα αριστερά. κεφαλιά του προωθημένου Βέρτζου, φεύγει αόυτ.

16:06

47': Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ Γκόλια από τα δεξιά, με τις γροθιές απομακρύνει ο Δαύκος προ του προωθημένου Λεάντρο.

16:04

46': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Στεφάνοβιτς αντί του Στογιάνοβιτς.

16:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...