-
0
17:14

17:13

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Κισσαμικό με 3-0. Επί της ουσίας αποκλείεται ο Πανιώνιος από το Κύπελλο, αφού αναζητά πλέον ένα θαύμα.

17:13

90'+5: Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Γκιοατά βάζει την προβολή και η μπάλα χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι!

17:09

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:09

Ο Μαρτίνεθ το εκτελεί και κάνει το 3-0. Από την άλλη γωνία έπεσε ο Θεοδωρόπουλος.

17:08

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

17:08

90': Έξαλλος ο Τασουλής, παίρνει κίτρινη.

17:07

Ο Τιάγκο μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, αδειάζει τον Τασουλή και ο διαιτητής βλέπει πέναλτι στη συνέχεια. Πέφτει πολύ εύκολα ο παίκτης των γηπεδούχων.

17:06

89': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

17:02

Δεν μπορεί να παιχτεί ποδόσφαιρο σε αυτό τον αγωνιστικό χώρο, αλλά θα ήταν μεγάλη ταλαιπωρία για τις δύο ομάδες να ξαναπαίξουν αύριο το υπόλοιπο του αγώνα. Γι' αυτό και συνεχίζεται κανονικά το παιχνίδι.

16:58

79': Κίτρινη στον Μίλιτς.

16:58

79': Βγαίνει μακριά από την εστία του ο Θεοδωρόπουλος, ο Μάντζης προσπαθεί να σκοράρει σχεδόν από τη σέντρα, αλλά δεν τα καταφέρνει.

16:55

Παρατηρήσεις του Φουκάκη στον Μαξεβάνο.

16:53

76': Ξεκινά και πάλι το ματς.

16:51

Έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες και κάνουν ζέσταμα. Έχει σταματήσει η βροχή, αλλά έχουν δημιουργηθεί... λίμνες στο χορτάρι.

16:44

Δεν υπάρχει κάποια εξέλιξη.

16:40

Έχουν πάει στα αποδυτήρια προπονητές, παίκτες και διαιτητές.

16:34

Διακοπή στο ματς, έχουν ανοίξει οι ουρανοί!

16:33

Εξαιρετική ενέργεια από τον Μίλιτς, σπάει την μπάλα στον Μάντζη και ο τελευταίος αμαρκάριστος κάνει το 2-0.

16:32

75': ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

16:32

74': Στη θέση του Ολαϊτάν ο Μασούρας για τον Πανιώνιο.

16:30

73': Στη θέση του Θέου ο Τιάγκο για τον Κισσαμικό.

16:27

69': Στη θέση του Κίκε ο Μάντζης για τον Κισσαμικό.

16:26

69': Μπαίνει στην περιοχή από αριστερά ο Ενγκόγκ, κάνει αδύναμο πλασέ και ο Πολίτης μπλοκάρει.

16:24

Όσο πάει και δυναμώνει η βροχή. Κάποιοι στις κερκίδες προνόησαν και έχουν μαζί τις ομπρέλες τους.

16:20

Έχει αρχίσει να βρέχει στα Χανιά, ενώ υπάρχει και δυνατός αέρας.

16:16

59': Ο Μασούντ δίνει στον Μπεν, εκείνος είναι αμαρκάριστος σε θέση μέσα δεξιά, αλλά το τελείωμά του είναι απελπιστικά άστοχο.

16:16

59': Δυνατό διαγώνιο σουτ από τον Ενγκόγκ, αποκρούει με δυσκολία ο Πολίτης.

16:15

58': Γκούμας αντί Σταθάκη για τον Κισσαμικό.

16:15

57': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ! Ωραίο φαλτσαριστό σουτ από τον Μασούντ από μέσα αριστερά, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:12

54': Κίτρινη στον Αργυρόπουλο.

16:10

Στο έδαφος ο Σταθάκης από τη φάση με τον Ολαϊτάν, δεν έχει σηκωθεί ακόμα.

16:09

51': Μπαίνει στην περιοχή ο Ολαϊτάν από αριστερά, κάνει κάτι ανάμεσα σε πλασέ και γύρισμα και η μάλα φεύγει εκτός.

16:06

48': Μακρινό σουτ από τον Μασούντ, αποκρούει ο Πολίτης.

16:04

47': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Ολαϊτάν βγάζει μόνο του τον Φούντα και εκείνος κάνει τραγικό πλασέ όντας φάτσα με τον Πολίτη.

16:03

46': Μπεν στη θέση του Σαββίδη για τον Πανιώνιο.

16:03

16:02

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:49

15:47

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:43

42': Ο Ενγκόγκ στοπάρει, ο Ολαϊτάν σουτάρει, η μπάλα κοντράρει και ο Πανιώνιος κερδίζει κόρνερ. Το εκτελεί ο Φούντας και δεν βρίσκει συμπαίκτη του.

15:41

39': Κόρνερ για τον Κισσαμικό, διώχνει ο Γκιοατά.

15:38

37': Τασουλής αντί Αντωνιάδη για τον Πανιώνιο. Τραυματίστηκε ο Κύπριος και δεν μπορεί να συνεχίσει.

15:35

34': Ωραία ενέργεια από τον Φούντα, αλλά βγαίνει έγκαιρα ο Πολίτης και τον προλαβαίνει.

15:32

31': Μακρινό σουτ από τον Κίκε, έξω η μπάλα.

15:31

Ο Μαρτίνεθ κάνει σουτ από μακριά, η μπάλα χτυπά στην πλάτη του Γκιοατά και καταλήγει στην αριστερή γωνιά του ανήμπορου να αντιδράσει Θεοδωρόουλου.

15:31

29': ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

15:29

Πολλά τα λάθη από τους παίκτες των δύο ομάδων.

15:26

24': Κόρνερ για τον Κισσαμικό, απομακρύνεται εύκολα η μπάλα.

15:23

21': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελείται με πάσα κοντά και το κέρδος είναι απλά ένα πλάγιο. Κακή επιλογή από Φούντα και Μασούντ.

15:22

Ανεβάζει σταδιακά στροφές ο Πανιώνιος και παίρνει την πρωτοβουλία των κινήσεων.

15:18

17': Κίτρινη στον Κίκε.

15:14

13': Κόρνερ για τον Κισσαμικό, ο οποίος κερδίζει ένα ακόμη. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

15:13

Παρατηρήσεις στον Μασούντ από τον διαιτητή.

15:10

9': Μακρινό σουτ από τον Ενγκουέμ, είναι εντελώς άστοχο.

15:07

6': Σουτ εκτός περιοχής από τον Σελινιωτάκη, άουτ φεύγει η μπάλα.

15:05

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:02

15:01

Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα της αεροπορικής τραγωδίας στην Κολομβία.

14:57

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.