1
17:02

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:01

Σπουδαίο διπλό για τον Πανσερραϊκό, ο οποίος έπαιξε πολύ έξυπνα στο β' ημίχρονο και εγκλώβισε την Καλλιθέα, που με τη σειρά της ήταν κυριάρχη στο πρώτο 45λεπτο.

16:57

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Πανσερραϊκός 0-1.

16:54

90'+1: Σουτ Σμυρλή από θέση μέσα αριστερά, πάνω από την εστία των φιλοξενούμενων...

16:54

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:53

89': Τρίτη αλλαγή και για τον Πανσερραϊκό. Ο Λαντό αντί του Μαφουτά.

16:52

88': Κίτρινη στον Στέβιτς.

16:50

86': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Τσουβαλτσίδης στη θέση του Τσούτση.

16:50

86': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Καλλιθέα. Ο Σμυρλής αντί του Γουόρντεν.

16:49

85': Σέντρα-σουτ Σταμόπουλου από τα αριστερά, η μπάλα άουτ.

16:48

Δεν λείπουν τα ειρωνικά σχόλια για τον Τάκη Γκώνια από τους φιλάθλους της Καλλιθέας τα τελευταία λεπτά... "Τάκης Γκουαρντίολα...", είναι το πιο χαρακτηριστικό.

16:41

78': Σουτ Μάκο έξω από την περιοχή, δεν έχει πρόβλημα ο Μέλκας.

16:40

77': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό, από τα αριστερά ο Χατζηδημητρίου, υπάρχει επιθετικό φάουλ, όμως, στην εξέλιξη της φάσης.

16:39

76': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Κάνουλας αντί του Κάκκο.

16:36

73': Κόρνερ για την Καλλιθέα, πάλι με πάσα, πάλι πάει χαμένο...

16:36

73': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Κυριζάκης αντί του Λεβέντη.

16:32

69': Λάθος της άμυνας της Καλλιθέας, ο Κάκκο θα κάνει το σουτ από πολύ πλάγια θέση και δεξιά, η μπάλα φεύγει παράλληλα της κενής εστίας, αφού ο Ντούνης είναι εξουδετερωμένος.

16:31

68': Κίνηση Γουόρντεν από τα αριστερά, σουτ, άουτ.

16:25

62': Οφσάιντ ο Χατζηδημητρίου. Δεν είναι σωστή η υπόδειξη. Λάθος του α' βοηθού.

16:23

60': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:22

59': Κίτρινη στον Μάκο.

16:19

56': Κάθετη στα καρέ της Καλλιθέας, βγαίνει εκτός περιοχής και δειώχνει με τα πόδια ο Ντούνης προ του Μαφουτά.

16:18

56': Κίτρινη στον Σιάκκα.

16:18

55': Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Σε θέση τετ α τετ ο Τσούτσης, μετά από μπαλιά-τρύπα, σωτήρια απομακρύνει ο Ντούνης.

16:17

54': Καλοτραβηγμένο σουτ Ηλιάδη έξω από την περιοχή, ένα μέτρο πάνω από την εστία του Μέλκα.

16:13

50': Κίτρινη στον Τσούτση.

16:11

49': Καλή στιγμή για την Καλλιθέα. Συρτό δυνατό σουτ Ηλιάδη από θέση έξω δεξιά, πεφτεί και διώχνει ο Μέλκας.

16:09

47': Κίτρινη στον Τσίπρα.

16:08

15:51

Λήξη α' ημιχρόνου, Καλλιθέα - Πανσερραϊκός στο 0-1.

15:50

45': Κόρνερ για την Καλλιθέα από τα αριστερά, πάλι με πάσα, ξανά χάνουν απλά την μπάλα οι γηπεδούχοι.

15:47

42': Ψηλοκρεμαστό σουτ Τσίπρα από τα αριστερά, άουτ.

15:46

Σέντρα Κάκκο από τα δεξιά, ο Χατζηδημητρίου (εντελώς αφύλακτος) γίνεται απόδέκτης της μπάλας στα αριστερά και μέσα στην περιοχή, εξαιρετικό βολέ, οριζόντιο δοκάρι και στα δίχτυα, 0-1.

15:46

41': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

15:44

39': Νέο σουτ από τα αριστερά και έξω από την περιοχή του Τσίπρα, άουτ.

15:43

38': Μακρινό σουτ Μάκο, δεν έχει πρόβλημα ο Μέλκας.

15:40

35': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή της Καλλιθέας. Ο Ηλιάδης αντί του τραυματία Μπέλη.

15:36

Έχει χτυπήσει ο Μπελης, μικρή διακοπή στο ματς... Προσωρινά με δέκα παίκτες η Καλλιθέα, καθώς ο επιθετικός της δεν μπορεί να συνεχίσει.

15:34

29': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό, από τα αριστερά με τον Κάκκο, διώχνουν οι αμυντικοί της Καλλιθέας.

15:32

27': Οφσάιντ ο Μαφουτά, σωστή υπόδειξη.

15:27

22': Έμμεσο φάουλ για την Καλλιθέα, στο ύψος του πέναλτι και δεξιά, μετά απο αντικανονικό γύρισμα στον Μέλκα, ο οποίος έκοψε την μπάλα... Εκτελεί με δύναμη ο Σταματάκος, στο τείχος και τέλος στο κίνδυνο για τον Πανσερραϊκό.

15:25

20': Κίτρινη στον Ιωαννίδη.

15:23

18': Οφσάιντ ο Κάκκο. Λάθος του β΄βοηθού αυτή τη φορά. Καλύπτεται ο παίκτης του Πανσερραϊκού.

15:21

16': Οφσάιντ ο Σταματάκος. Σωστή υπόδειξη.

15:18

13': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Πλασαριστά η εκτέλεση, περνά ανεκμετάλλευτη.

15:16

11': Ο Τσίπρας κινείται από τα δεξιά, επιχειρεί να βγάλει πάσα, λάθος κόψιμο του Ρούτση, η μπάλα φτάνει ξανά στον ίδιο, μπαίνει στην περιοχή του Πανσερραϊκού, συρτό διαγώνιο σουτ, ο Μέλκας διώχνει.