Η Ξάνθη επικρατεί με 3-1 του Αστέρα για τη 13η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

19:07

Τέλος του αγώνα!

19:06

90+2': Ο Τσάβες γλιστρά και ο Ζίβκοβιτς μπλοκάρει αδύναμο σουτ του Αργεντινού.

19:05

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Γιουνές

19:03

+3' καθυστερήσεων...

19:03

89': Σουτ του Τσουκαλά, άουτ.

19:01

86': Τελευταία αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Βασιλακάκης αποχωρεί τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Πέτρο Ορφανίδη.

18:59

85': Σε θέση οφσάιντ -σωστά- υποδεικνύεται ο Ιωαννίδης.

18:56

82': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη! Ο Ντοναρούμα θα νικήσει τον Βασιλακάκη σε τετ-α-τετ!

18:55

81': Κίτρινη κάρτα στον Μπέρτο για σκληρό μαρκάρισμα στον Γιουνές.

18:49

75': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Νιέτο αντικαθιστά τον Τριάδη.

18:47

74': Κόρνερ για την Ξάνθη. Ο Ντε Λούκας εκτελεί από αριστερά, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:43

69': Εκτέλεση φάουλ του Λουσέρο, ο Ντοναρούμα αποκρούει προβολή του Λισγάρα στη δεξιά του γωνία!

18:43

68': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Κώτσιρας στο ματς αντί του Ιγκόρ.

18:41

67': Ο Τριάδης εκτελεί κόρνερ από αριστερά, διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:40

67': Σε θέση οφσάιντ ο Τσάβες.

18:37

64': Ο Οκάν Χατζητερζόγλου αντικαθιστά τον τραυματία Φλίσκα.

18:37

63': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τσάβες περνά στη θέση του Μάσα.

18:27

53': Ο Ιωαννίδης εξαπέλυσε δυνατό δεξί σουτ και ο Ζίβκοβιτς που δεν είχε ορατότητα βλέπει τη μπάλα να καταλήγει στη δεξιά του γωνία.

18:27

53': ΓΚΟΛ! 3-1 μειώνει ο Αστέρας!

18:25

52': Ο Αστέρας Τρίπολης εξακολουθεί να πιέζει ψηλά και αναζητά ένα γρήγορο γκολ μείωσης του σκορ προκειμένου να μπει ξανά στην διεκδίκηση ενός θετικού αποτελέσματος.

18:19

46': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τσιλιανίδης αντικαθιστά τον Φερνάντες.

17:56

39': Ο Λισγάρας είδε την κίτρινη κάρτα για σκληρό μαρκάρισμα στον Μάσα.