0
16:52

Σας ευχαριστούμε που απολαύσατε μαζί μας το ματς. Καλό βράδυ.

16:51

Η ομάδα του Λεωνίδα Βόκολου φάνηκε να θέλει πιο πολύ τη νίκη και δικαιώθηκε στο 83ο λεπτό.

16:51

Τέλος αγώνα: Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας 1-0.

16:49

90+5': Κίτρινη στον Πάτο.

16:49

Ο Τάι χτυπά εκτός φάσης τον Μωυσίδη με το κεφάλι και αντικρίζει την κόκκινη κάρτα.

16:49

90+2': ΑΠΟΒΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑ.

16:48

90+2': Κίτρινη στον Μωυσίδη.

16:47

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:46

89': Tρίτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μωυσίδης στη θέση του Κρητικού.

16:42

"Χρυσή" αλλαγή του Λεωνίδα Βόκολου ο Ξόμπλιος.

16:41

Σέντρα του Μπουρλάκη από αριστερά, ο Ξόμπλιος ανοίγει το σκορ με γυριστή κεφαλιά.

16:40

83': ΓΚΟΛ! ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0!

16:38

82': Πρώτη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Πάλλας αντί του Δεινόπαπα.

16:34

77': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ξόμπλιος στη θέση του Τσιλιγκίρη.

16:30

Το ματς είναι ισορροπημένο στους περισσότερους τομείς από στατιστικής πλευράς.

16:25

Ο Παναιγιάλειος έχει πάρει τα ηνία του αγώνα στα τελευταία λεπτά.

16:20

63': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μπουρλάκης στη θέση του Μπούζα.

16:15

58': Κίτρινη στον Καζναφέρη.

16:12

55': Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Μπούζα, δεν ανησυχεί ο Γιακουμής.