2
19:12

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια...

19:11

Λήξη της αναμέτρησης. Ο Ατρόμητος πήρε μεγάλο διπλό απέναντι στην ΑΕΛ, που ήταν ανώτερη στο δεύτερο μέρος με σκορ 1-2.

19:10

90+4': Κίτρινη κάρτα στον Ναζλίδη.

19:06

19:06

90': Σουτ του Φατιόν στην κίνηση, η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

19:04

Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Έξω ο Τόνσο, μέσα ο Ζησόπουλος.

19:02

87': Σέντρα από τα δεξιά με τον Ναζλίδη να παίρνει την κεφαλιά και την μπάλα να περνά λίγο άουτ.

18:59

84': Ο Αβραάμ γέμισε στην περιοχή με εκτέλεση φάουλ, η μπάλα απομακρύνθηκε προσωρινά και ο Καπός με μακρινό σουτ δεν ανησύχησε διόλου τον Γκορμπούνοφ.

18:59

84': Κίτρινη κάρτα στον Κοντοέ.

18:57

Πιέζει πολύ στα τελευταία λεπτά η ΑΕΛ.

18:54

79': Κίτρινη κάρτα στον Γκόλια.

18:54

79': Εκτέλεση φάουλ του Αβραάμ από τα δεξιά, ο Ναζλίδης πήρε την κεφαλιά, η μπάλα δεν απομακρύνθηκε και ο Φατιόν με κεφαλιά πήρε το κόρνερ αφού η μπάλα βρήκε σε αντίπαλό του.

18:53

78': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Έξω ο Μπρίτο μέσα ο Κατράνης.

18:52

76': Ο Ρέντζας έκανε δυνατό σουτ από τα δεξιά, με τον Γκορμπούνοφ να δι΄ψχνει σε κόρνερ.

18:50

75': Σέντρα από τον Γκόλια από τα δεξιά, καθαρίχει την φάση ο Γκορμπούνοφ.

18:48

72':Σέντρα σουτ του Ούμπιντες από μακριά, η μπάλα πήγε στο δεύτερο δοκάρι και βγήκε κόρνερ, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο.

18:42

66': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Λημνιός, μέσα ο Κεϊτά

18:42

66': Φάση διαρκείας στα καρέ του Ατρομήτου, με τους Λαρισαίους να κάνουν σουτ, η μπάλα να μην απομακρύνεται και ο Μαρουκάκης προσπαθώντας να κάνει το γυριστό, έκανε φάουλ στον Γκορμπούνοφ.

18:40

65': Ο Ναζλίδης όντας έξω από την περιοχή, απέφυγε σε μικρό χώρο τους αμυντικούς, έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα πήγε στα χέρια του Γκορμπούνοφ.

18:39

63':Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ. Εκτός ο Ναβάρο, μέσα ο Καπός

18:39

63': Ο Μαρουκάκης έκανε από έξω δεξιά το σουτ, με την μπάλα να φεύγει άουτ.

18:38

61': Οφσάιντ ο Μπρίτο. Σωστή η υπόδειξη.

18:32

Υποδειγματική αντεπίθεση από τους Περιστεριώτες, με τον Ούμπιντες να δίνει στον Τόνσο, εκείνος στον Λε Ταλέκ, ο Γάλλος στον Μπρίτο, ο οποίος έστρωσε στον Λε Ταλέκ, που έκανε το σουτ, με την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα αφού βρήκε πάνω σε αμυντικό.

18:32

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:31

55': Οφσάιντ ο Μπρίτο. Σωστή η υπόδειξη του επόπτη.

18:29

Άμεση ήταν η αντίδραση της Λάρισας, με την μία από τις αλλαγές που πραγματοποίησε ο Τσιώλης, να πιάνει τόπο.

18:24

Ο Ναζλίδης με εξαιρετική ενέργεια από τα αριστερά, μπήκε στην περιοχή, πάσαρε στον Μαρουκάκη, ο οποίος προ κενής εστίας έκανε το 1-1.

18:23

48':ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

18:22

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

18:21

Διπλή αλλαγή για την ΑΕΛ με την έναρξη του δεύτερου μέρους. Ο Αβραάμ παίρνει την θέση του Ντέλετιτς και ο Μαρουκάκης του Ντοντό.

18:04

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου. Ο Ατρόμητος προηγείται με 1-0 της Λάρισας, με εκπληκτικό τέρμα του Λημνιού.

18:03

Ένα λεπτό καθυστερήσεων.

18:02

45': Ο Τόνσο ελίχθηκε έξω από την περιοχή, έδωσε στον Μπρίτο από τα αριστερά, εκείνος έσκαψε την μπάλα, η μπάλα δεν απομακρύνθηκε καλά από τους αμυντικούς και ο Λημνιός με εξαιρετικό ψαλίδι έκανε το 1-0.

18:01

ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

17:59

Δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο μέχρι στιγμής πέραν των δύο φάσεων με Τόνσο από πλευράς Ατρόμητου και Ναζλίδη από μεριάς ΑΕΛ. Παραμένει το 0-0.

17:54

Μικρή διακοπή στο ματς. Στο έδαφος ο Ούμπιντες με χτύπημα στο μάτι.

17:52

35': Ο Τόνσο κράτησε την μπάλα, ελίχθηκε από τα αριστερά, έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα έφυγε πολλά μέτρα έξω από την εστία του Ξενοδόχοφ.

17:49

32': Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη.

17:46

29': Σέντρα του Μπίτολο από τα αριστερά, αφού απέφυγε με ωραία τρίπλα τον προσωπικό του αντίπαλο, ο Ποτουρίδης απομάκρυνε.

17:43

26': Κίτρινη κάρτα για τον Φατιόν.

17:39

21': Μακρινό σουτ του Ναζλίδη, σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

17:38

20': Μεγάλη φάση για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο έκανε τη σέντρα από τα αριστερά, ο Τόνσο κατέβασε την μπάλα και παρά το γεγονός πως ήταν κλεισμένος από δύο παίκτες, έκανε το σουτ, με τον τερματοφύλακα της ΑΕΛ να απομακρύνει.

17:36

19': Ο Τόνσο πραγματοποίησε το σουτ από μακριά, με την μπάλα να περνά άουτ.

17:34

Έχει ανέβει λίγο ο ρυθμός του παιχνιδιού, παραμένει το 0-0.

17:30

13': Αδύνατο σουτ από τον Μπρίτο από μακριά, κανένα πρόβλημα για τον Ξενοδόχοφ.

17:28

12':Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά με τον Ούμπιντες, απομακρύνει ο Ναζλίδης.

17:28

11': Κίτρινη κάρτα στον Φάρκας.

17:26

8': Το κόρνερ εκτελέστηκε με πάσα από τα αριστερά, έγινε μία σέντρα και ο Ναζλίδης έστειλε την μπάλα άουτ.

17:25

8': Τρομερή επέμβαση του Γκορμπούνοφ σε κεφαλιά του Ναζλίδη από το ύψος της μικρής περιοχής.

17:24

7': Ο Ούμπιντες έκανε βαθιά μπαλιά στην περιοχή, ο Κοντοές έκανε την σέντρα από τα δεξιά, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.

17:20

Παιχνίδι κέντρου στα πρώτα λεπτά, με τον Ατρόμητο να έχει την κατοχή.

17:17

Έναρξη της αναμέτρησης

17:16

Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα της τραγωδίας στην Κολομβία.

17:16

17:08

Σε περίπου πέντε λεπτά πρόκειται να ξεκινήσει ο αγώνας της ΑΕΛ με τον Ατρόμητο,

01:01

Καλησπέρα σας, το ματς ΑΕΛ - Ατρόμητος για την 13η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας αρχίζει στις 17.15 της Κυριακής (4/12).