19:07

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

19:03

19:02

90': Στη θέση του Τομανέ ο Μαρκόφσκι για τον Παναιτωλικό.

19:02

Στο έδαφος ο Κούσας, κρατάει το κεφάλι του.

19:01

89': Στη θέση του Άρτσε ο Μεληκιώτης για τη Βέροια.

18:59

87': Ευκαιρία για τη Βέροια! Ο Κάλβο βγάζει τη σέντρα για τον Σαρπόνγκ, εκείνος κάνει το κοντρόλ και το σουτ στην κίνηση και αστοχεί.

18:52

Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο και πιέζει η Βέροια.

18:48

76': Ουάρντα και Πάουλο βγαίνουν, Ρότσα και Φερέιρα μπαίνουν για τον Παναιτωλικό.

18:44

72': Αλλαγή για τη Βέροια, ο Κάλβο στη θέση του Σισίνιο.

18:42

69': Ωραίο μακρινό σουτ από τον Ουάρντα, αποκρούει ο Λόπεθ.

18:38

65': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Δεν απομακρύνεται η μπάλα μετά την εκτέλεσή του και το σουτ του Καμαβουάκα φεύγει άουτ.

18:33

Στο έδαφος ο Μύγας, προσωρινή διακοπή.

18:29

Κυκλοφορεί την μπάλα η Βέροια.

18:25

53': Τραγικό λάθος πρώτα από τον Καλί και στη συνέχεια από τον Λόπεθ, πάει να πάρει την μπάλα ο Τομανέ και τον προλαβαίνει ο Βασιλαντωνόπουλος.

18:22

Προσπαθούν να αναπτυχθούν οι δύο ομάδες, αλλά κάνουν εύκολα το λάθος.

18:18

18:17

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:03

18:03

45'+1: Γίνεται η σέντρα από αριστερά από τον Σαρπόνγκ, ο Βίτι παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:01

17:58

42': Ο Άρτσε έχει χώρο από αριστερά, κάνει τη σέντρα και ο Χαντάκιας διώχνει.

17:55

39': Κίτρινη στον Τομανέ.

17:53

37': Κίτρινες σε Βίτι και Χαντάκια για μεταξύ τους αψιμαχία.

17:52

36': Μακρινό σουτ από τον Άρτσε, πέφτει και αποκρούει ο Κυριακίδης.

17:51

Έχει ανεβάσει στροφές η Βέροια, στο μισό γήπεδο παίζεται το παιχνίδι.

17:48

Έξαλλος ο Ματζουράκης, έχουμε μικρή διακοπή.

17:46

Ωραία σέντρα του Μαλόν στο δεύτερο δοκάρι, ο Σαρπόνγκ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνία του Κυριακίδη για το 1-1. Έντονες διαμαρτυρίες για φάουλ του σκόρερ στον Κλέσιο, φαίνεται πως έχουν δίκιο.

17:45

30': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

17:41

Αρκετά τα λάθη από τους παίκτες των δύο ομάδων.

17:37

21': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Μεγάλο λάθος από τον Ασίγκμπα, χάνει την μπάλα από τον Τομανέ, αλλά το πλασέ του τελευταίου δεν είναι καλό και ο Λόπεθ αποκρούει.

17:35

19': Κίτρινη στον Μπαλάφα.

17:33

Δείχνει σημάδια ανάκαμψης η Βέροια.

17:30

Στο έδαφος ο Μάκος, προσωρινή διακοπή.

17:28

12': Ο Μπαλάφας παίρνει την κεφαλιά εντός περιοχής και η μπάλα περνά δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

17:26

Εντυπωσιακός στο ξεκίνημα ο Παναιτωλικός, λες και δεν έχει μπει στο ματς είναι η Βέροια.

17:23

6': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Καλό σουτ εντός περιοχής από τον Μάρκος Πάουλο, λίγο άουτ η μπάλα.

17:20

Τρομερό σουτ στην κίνηση με το αριστερό από τον Μάκο από το ημικύκλιο και 0-1 για τους φιλοξενούμενους.

17:19

3': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:18

1': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Τομανέ πιάνει την κεφαλιά από κοντά και ο Λόπεθ αποκρούει.

17:17

17:15

Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα της αεροπορικής τραγωδίας στην Κολομβία.

17:14

Υπάρχουν υβριστικά συνθήματα κατά του Γράφα από λίγους οπαδούς της Βέροιας.

17:13

17:09

Από ήττα κόντρα στην Ξάνθη προέρχονται για τη Σούπερ Λίγκα οι Αγρινιώτες, οι οποίοι μεσοβδόμαδα κέρδισαν τον Πανθρακικό για το Κύπελλο.

17:05

Μόλις μία νίκη στη σεζόν έχει η Βέροια, η οποία ευελπιστεί να πάρει τρίποντο για να ανασάνει.

01:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Βέροιας με τον Παναιτωλικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΒΕΡΟΙΑ
Λόπεθ, Μαλόν, Ασίγκμπα, Καλί, Βασιλαντωνόπουλος, Μπαλάφας, Λινάρδος, Σισίνιο, Άρσε, Σαρπόνγκ, Βίτι.
Αναπ: Καντιμοίρης, Παπαστεριανός, Μελίσσης, Μεληκιώτης, Τομάς, Χαροντάκης, Κάλβο.
Κυριακίδη, Μύγας, Κούσα, Χαντάκια, Τσοκάνη, Καμαβουάκα, Μάκο, Μάρκος Πάουλο, Κλέσιο, Τομανέ, Ουάρντα.
Αναπ: Περέιρα, Κουτρομάνος, Φάρλεϊ Ρόσα, Οσμάρ Φερέιρα, Μαρκόφσκι, Ρόσα, Λεντέσμα
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης) Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Νατσιούλας (Λάρισας) 4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)