1
21:24

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:23

Καλή για ένα ημίχρονο η ΑΕΚ, προβληματική όμως στη συνέχεια. Δεν καθάρισε το παιχνίδι και το πλήρωσε. Αήττητη για πέμπτο σερί ματς έμεινε η Κέρκυρα.

21:22

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

21:20

90'+2: Στη θέση του Ντουαλά ο Ντιμιτρόφσκι για την Κέρκυρα.

21:19

90'+1:Κίτρινη στον Σπίνουλα.

21:18

21:15

87': Στη θέση του Πέκχαρτ ο Αλμέιδα για την ΑΕΚ.

21:11

83': Μακρινό σουτ από τον Γκόμες, ψηλά η μπάλα.

21:10

81': Κόρνερ για την ΑΕΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:06

78': Βολίδα από τον Σιμόες, τρομερή επέμβαση ο Κουτζαβασίλης. Θα ήταν ένα εξαιρετικό γκολ.

21:04

77': Κίτρινη στον Κολοβέτσιο.

21:02

Ο Σπίνουλας από δεξιά κάνει υποδειγματικό γύρισμα προς το πέναλτι, ο Τουράμ πλασάρει με τη μία και ισοφαρίζει σε 1-1. Τον έχει χάσει εντελώς ο Λαμπρόπουλος.

21:02

74': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

20:58

70': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Γίνεται το γύρισμα από δεξιά από τον Ροντρίγκες, ο Γιόχανσον πιάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:57

Κυκλοφορεί την μπάλα η ΑΕΚ και παγώνει τον ρυθμό.

20:53

65': Κίτρινη στον Γκόμες.

20:53

64': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Μάνταλος και απομακρύνει ο Ντουαλά.

20:51

63': Στη θέση του Αραβίδη ο Ροντρίγκες για την ΑΕΚ.

20:50

62': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Γκάλο το εκτελεί και στο πρώτο δοκάρι απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

20:47

Στον αγωνιστικό χώρο ο Ντουαλά, προσωρινή διακοπή.

20:43

Αλλάζει ο Γκόμες πλευρά, βγαίνει και από τα αριστερά.

20:39

51': Ο Ζαραδούκας εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνά απ' όλους και ο Μπάρκας μπλοκάρει.

20:35

Στο έδαφος ο Αραβίδης, προσωρινή διακοπή.

20:34

46': Γκόμες και Γεωργίου μπαίνουν για την Κέρκυρα, βγαίνουν Επστάιν και Κόντος.