Σπουδαία νίκη για την Καλλιθέα, που τιμώρησε τον μέτριο Ατρόμητο...

19:08

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Ατρόμητος 1-0.

19:07

90'+5: Οφσάιντ ο Τόνσο. Σωστή υπόδειξη.

19:07

Τώρα πετάγεται από την εξέδρα δεύτερη μπάλα!

19:05

90'+2: Οφσάιντ ο Στόιτσεφ. Οριακό.

19:04

90'+1: Σουτ Μπέλη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

19:03

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

89': Φάση διαρκείας στα καρέ της Καλλιθέας, η μπάλα φτάνει στον Γκουγκούδη σουτ ΄σκαστό μέσα από την περιοχή, άουτ.

19:01

88': Τρίτη αλλαγη και για την Καλλιθέα του Γκώνια. Ο Σμυρλής αντί του Γουόρντεν.

19:01

88': Τώρα πέφτει ο Γουόρντεν..

18:59

Νέα καθυστέρηση.. Έχει πέσει ο Σταματάκος τώρα... Αρχίζει το ματς σχεδόν αμέσως, δευτερόλεπτα το κέρδος.

18:57

85': Ακόμα μια αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Κυριζάκης αντί του Λεβέντη.

18:56

83': Ο Ούμπιντες εκτελεί κόρνερ για τον Ατρόμητο, μαζεύει ο Ντούνης.

18:55

Πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα Ο Συριόπουλος αντί του Μουκτάρη.

18:53

Πέφτουν δύο παίκτες της Καλλιθέας στον αγωνιστικό χώρο. Μουκτάρης και Πάτας... Ένα λεπτάκι κέρδισε η ομάδα του "Ελ Πάσο". Με δέκα προσωρινά οι γηπεδουχοι, αφού ο πρώτος δεν μπορεί.

18:52

80': Ένα ακόμα οφσάιντ για τον Ατρόμητο.

18:50

78': Σουτ Μπέλη, διώχνει δύσκολα ο Ν. Παπαδόπουλος.

18:50

77': Κόρνερ για την Καλλιθέα, στην ουσία Τσίπρας και Μπέλης απλά κάνουν καθυστέρηση και χάνουν την μπάλα.

18:49

Οφσάιντ ο Κατράνης... Αυτό είναι το 13ο συνολικά από πλευράς Ατρόμητου.

18:47

Μπήκαμε στα τελευταία 15'... Πιέζει ασφυκτικά πια την Καλλιθέα ο Ατρόμητος και δύσκολα θα μπορέσουν να αντέξουν έτσι οι γηπεδούχοι αν δεν κρατήσουν μπάλα.

18:45

73': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Παπαδόπουλος σε θέση τετ α τετ, ο Ντούνης τον κερδίζει, στην επαναφορά ο Τόνσο σουτάρει από τη μικρή περιοχή, πάνω από την εστία της Καλλιθέας η μπάλα.

18:45

72': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Σέντρα Γκουγκούδη, κεφαλιά από τον αμαρκάριστο Τόνσο στο ύψος του πέναλτι, άουτ.

18:42

70': Σέντρα Ούμπιδες, κεφαλιά Τόνσο, η μπάλα πάνω από την εστία της Καλλιθέας.

18:41

69': Οφσάιντ αυτή τη φορά για την Καλλιθέα ο Παπαδόπουλος...

18:40

68': Σέντρα από τα αριστερά του Λημνιού, κεφαλιά Παπαδόπουλου, με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει ο Ντούνης.

18:39

67': Οφσάιντ ο Νάτσος. Οριακό...

18:38

66': Συρτό διαγώνιο σουτ του Στότσεφ, φεύγει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Ντούνη.

18:36

64': Οφσάιντ ο Τσίπρας. Σωστή υπόδειξη.

18:36

63': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:34

62': Ολοκληρώνει γρήγορα τις αλλαγές του Ατρόμητου ο Κορακάκης. Ο Τόνσο μέσα, ο Γροντής έξω.

18:32

60': Ο Σταμόπουλος από αρκετά πλάγια θέση και αριστερά στην περιοχή, αδύναμο σουτ, με τα πόδια όχι καλά θα διώξει ο Ν. Παπαδόπουλος.

18:28

Ο Σταματάκος κινείται από τα δεξιά, βρίσκει χώρο, προχωρά, δυνατό διαγώνιο σουτ και στα δίχτυα, 1-0.

18:28

55': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

18:26

54': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες αντί Κεϊτά και Στόιτσεφ αντί του Μπρίτο.

18:26

54': Σουτ Μπέλη, δεν ανησυχεί ο τερματοφύλακας του Ατρόμητου.

18:25

52': Σουτ Μάκο έξω από την περιοχή του Ατρόμητου, αρκετά μέτρα άστοχο.