1
16:51

Σας ευχαριστούμε. Καλό βράδυ.

16:50

Η ομάδα του Ράζβαν Λουτσέσκου έπιασε τον Αγροτικό Αστέρα στη 2η θέση της βαθμολογίας και τα πάντα θα κριθούν στο μεταξύ τους ματς.

16:49

Τέλος αγώνα: Ξάνθη - Καλλονή 3-1.

16:47

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:43

Έχει πέσει ο ρυθμός, όπως είναι φυσικό.

16:38

82': Κόρνερ από δεξιά για την Ξάνθη, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:36

80': Τρίτη αλλαγή και για την Καλλονή. Ο Γιουκαρής στη θέση του Ντάλλα.

16:35

80': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τριάδης στη θέση του Παπαγεωργίου.

16:31

76': Εκτέλεση φάουλ του Νιέτο, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:31

75': Ενοχλήσεις αισθάνεται ο Φλίσκας.

16:28

72': Κίτρινη στον Π. Ορφανίδη.

16:27

71': Κόρνερ από δεξιά για την Ξάνθη, η μπάλα απομακρύνεται.

16:27

Τελικές

Α' Ημίχρονο: 7-1
Β' Ημίχρονο: 4-1
Σύνολο: 11-2

16:26

Ο Φράγκος εκμεταλλεύται μία αμυντική αδράνεια και με "γεμάτο" βολέ μειώνει το σκορ.

16:25

69': ΓΚΟΛ! ΞΑΝΘΗ - ΚΑΛΛΟΝΗ 3-1!

16:25

Λίταινας, Ντάλλας και Σάββα στη μεσαία γραμμή της Καλλονής.

16:25

69': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλονή. Ο Σάββα στη θέση του Γιώργου.

16:25

69': Κίτρινη στον Παπαγεωργίου.

16:21

65': Σουτ του Π. Ορφανίδη, η μπάλα περνά δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Μανιάτη.

16:20

64': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Σβάρνας στη θέση του Λουσέρο.

16:19

63': Κόρνερ για την Ξάνθη από αριστερά.

16:15

59': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Λ. Ορφανίδης στη θέση του Λάζιτς.

16:12

56': Οφσάιντ ο Μπουρντουζάν.

16:11

55': Δυνατό μακρινό σουτ του Λισγάρα, ο Μανιάτης αποκρούει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο για την Ξάνθη.

16:07

Σε 4-3-3 η Καλλονή.

16:06

50': Πρώτη αλλαγή για την Καλλονή. Ο Λίταινας στη θέση του Αποστόλου.

16:03

Υπέροχη μακρινή ψηλοκρεμαστή μπαλιά από το κέντρο, ο Νιέτο "κρεμά" τον Μανιάτη και σαν σε προπόνηση διευρύνει το προβάδισμα των γηπεδούχων.

16:03

47': ΓΚΟΛ! ΞΑΝΘΗ - ΚΑΛΛΟΝΗ 3-0!

16:01

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο.