1
16:52

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια...

16:50

Τέλος του παιχνιδιού. Ο Λεβαδειακός επιβλήθηκε με 3-1 του Πανσερραϊκού, με τους Βοιωτούς να καθαρίζουν από νωρίς το ματς.

16:48

90+1: Μοναδική ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Ο Μαφουτά μπήκε κατά μέτωπο στην περιοχή, έδωσε στον Κάκκο, αυτός με την σειρά του δεξιά στον Τσούτση, εκείνος και πάλι στον Κάκκο με τον άσο να στέλνει την μπάλα ψηλά. Άργησαν πολύ οι φιλοξενούμενοι.

16:46

16:46

Δυνατά τα μαρκαρίσματα από τις δύο ομάδες στα τελευταία λεπτά, με τον διαιτητή να διακόπτει συχνά πυκνά το παιχνίδι.

16:46

89': Κίτρινη κάρτα για τον Τσούτση.

16:45

88': Άλλο ένα δυνατό σουτ του Μιλιάζες, η μπάλα αυτήν την φορά θα καταλήξει άουτ.

16:42

86': Αντεπίθεση για τους γηπεδούχους, ο Σένκα έδωσε στον Μιλιάζες, ο οποίος σουταρε πολύ δυνατά από διαγώνια αριστερή θέση, με την μπάλα να βρίσκει στον Ντουπρε και να φεύγει κόρνερ.

16:40

84': Μεγάλη φάση για τον Πανσερραϊκό. Ο Κάκκο έδωσε ωραια την μπάλα στον Μαφουτά, εκείνος μπήκε στην περιοχή,, αλλά το σουτ που έκανε με το μυτάκι ήταν αδύναμο, με τον Μοσχονά να μαζεύει.

16:38

82': Φάουλ του Κάκκο από τα αριστερά με πολλά φάλτσα, η μπάλα περνά άουτ.

16:33

73': Κίτρινη κάρτα στον Φουσού.

16:32

73': Τελευταία αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Έξω ο Βασιλείου, μέσα ο Καψάσκης. Αναγκαστική η αλλαγή. Προηγουμένως είχε δεχτεί ένα χτύπημα από τον Τσουτση στον δεξί μηρό.

16:30

69': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό: Μαφουτά στην θέση του Παναγιωτίδη.

16:29

69': Κίτρινη κάρτα για τον Παππά.

16:28

68': Οφσάιντ ο Γιακουμάκης. Λανθασμένη η υπόδειξη.

16:27

66': Κόρνερ με τον Μιλιάζες από τα δεξιά, έδιωξε με το κεφάλι ο Βοσκόπουλος.

16:24

Οι φιλοξενούμενοι αντεπιτέθηκαν γρήγορα, ο Κάκκο μπήκε από τα αριστερά στην περιοχή, ο Μοσχονάς απέκρουσε ασθενώς και στην επαναφορά έγραψε το 3-1.

16:23

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟ!

16:22

65': Ο Καλτσάς έκανε μονοκόμματο σουτ από τα δεξιά, όντας σε καλή θέση, απομάκρυνε ο Ντουπρέ.

16:22

65': Ο Ζεζίνιο τροφοδότησε τον Σένκα, εκείνος ελίχθηκε έκανε το σουτ, με τον Ντουπρέ να διώχνει σε κόρνερ.

16:20

64': Καλή εκτέλεση φάουλ με τον Χατζηδημητρίου από τα αριστερά, η μπάλα περνάει από τον Μεντί που επιχείρησε να κόψει με κεφαλιά, αλλά ο Παπατζίκος δεν μπόρεσε να κάνει το κοντρόλ, με την μπάλα να φεύγει άουτ.

16:18

60': Αλλαγή για τους γηπεδούχους. Ο Μιλιάζες παίρνει τη θέση του Ουόν.

16:16

60': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Περνά μέσα ο Σενκα, στην θέση του Μάντζιου.

16:15

59': Οφσάιντ ο Βασιλείου έπειτα από κάθετη μπαλιά του Μάντζιου. Σωστή υπόδειξη του βοηθού.

16:13

56': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Μέσα ο Χατζηδημητρίου, αντικαθιστώντας τον Τσιμίκα.

16:10

54': Γύρισμα του Παππά μέσα στην περιοχή, από κεντρικό σημείο, καμία ανησυχία για τον Ντουπρέ.

16:06

50': Κόρνερ με τον Ζεζίνιο, κακή εκτέλεση του άσου του Λεβαδειακού.

16:04

47': Φάουλ για τον Πανσερραϊκό από την αριστερή πλευρά, περιμετρικά της περιοχής, έπειτα από παράβαση του Παππά. Δεν σημειώθηκε κάτι αξιόλογο στην εξέλιξη της φάσης

16:02

Πρώτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Μέσα ο Στέβιτς έξω ο Τσελεπίδης.

16:02

Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

15:47

Λήξη του πρώτου μέρους. Απόλυτος κυρίαρχος ο Λεβαδειακός, προηγείται με 3-0 του Πανσερραϊκού.

15:45

44': Ο Μάντζιος προσπάθησε να γυρίσει από τα αριστερά, ο Τσελεπίδης σε κόρνερ, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο.

15:42

Ο Τόπι έκανε την σέντρα από τα δεξιά, ο Γιακουμάκης με καρφωτή κεφαλιά, πρόλαβε την έξοδο του Ντουπρέ, πράττοντας το 3-0.

15:42

41': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:39

38': Μακρινό σουτ του Τόπι από τα δεξιά, η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

15:34

33': Γύρισμα του Γιακουμάκη με το κεφάλι, απομάκρυνε ο Βοσκόπουλος.

15:30

30': Διπλή ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό! Ο Κάκκο άλλαξε όμορφα κατεύθυνση, έκανε το σουτ, το οποίο απέκρουσε ασταθώς ο Μοσχονάς. Στην εξέλιξη της φάσης ο Κανούλας δεν κατάφερε να νικήσει από την δεξιά πλευρά τον γκολκίπερ του Λεβαδειακού.

15:28

27': Οφσάιντ για τον Λεβαδειακό. Ο Μάτζιος βρέθηκε μόνος του στην περιοχή, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, αλλά ο Γιακουμάκης είχε υποδειχτεί νωρίτερα σε θέση οφσάιντ.

15:26

26': Οι παίκτες του Λεβαδειακού άλλαξαν ωραία την μπάλα από την αριστερή πλευρά, εκείνη στρώθηκε στον Μάτζιο αλλά το σουτ του κατέληξε στα σώματα.

15:23

22': Ο Γιακουμάκης επιχείρησε να τσιμπήσει την μπάλα στα όρια της μεγάλης περιοχής, από την αριστερή πλευρά, όμως ο Ντουπρέ τον πρόλαβε.

15:22

22': Κόρνερ από τα αριστερά με τον Ζεζίνιο, ο Μάτζιος έκανε το σουτ στην κίνηση, απομάκρυνε ο Παπατζικος με κεφαλιά.

15:20

20': Κόρνερ με τον Ζεζίνιο, η μπάλα απομακρύνθηκε από τους αμυντικούς.

15:17

17': Κόρνερ με τον Ζεζίνιο από τα δεξιά, προσπάθησε να βρει τον Μάτζιο, αλλά η μπάλα απομακρύνθηκε.

15:15

Εκτελέστηκε από δεξιά το κόρνερ, οι αμυντικοί δεν κατόρθωσαν να απομακρύνουν και ο Ουόν, με σουτ στην αριστερή γωνία του Ντουπρέ, έγραψε το 2-0.

15:14

13': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:13

12': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Τροφοδοτήθηκε ο Ματζιος από τα αριστερά, έδωσε με την μία στον Γιακουμάκη, το πλασέ του όμως ήταν άστοχο, με την μπάλα να φεύγει κόρνερ.

15:11

10': Ατομική ενέργεια του Τσούτση από τα αριστερά, αφούμ πρώτα συνέκλινε έκανε το σουτ, αλλά η μπάλα βρήκε στα σώματα.

15:07

6':Οφσάιντ στην μεταβίβαση του Μεντί για τον Γιακουμάκη. Λάθος η απόφαση.

15:06

6': Σέντρα του Τόπι από τα δεξιά, σταθερά ο Ντουπρέ.

15:02

Ο Παππάς έπαιξε το ένα-δύο με τον Βασιλείου, με τον πρώτο να πλασάρει εύσοχα από το ύψος του πέναλτι για το 1-0.

15:02

1': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

15:01

Έναρξη της αναμέτρησης

15:01

Ενός λεπτού σιγή κρατήθηκε στο γήπεδο του Λεβαδειακού για τα θύματα της τραγωδίας στην Κολομβία.